Karlštejn plní pohádkové sny na počkání

Hrady a zámky už odjakživa lákají lidskou představivost, a čím více se minulosti vzdalujeme, tím větší má pro nás hodnotu. Vždyť kdo si při pohledu na velkolepé stavby panovníků a šlechticů alespoň jednou nepomyslel, jaké by to bylo okusit jejich způsob života? Některé sny si můžete splnit hned i bez toho, abyste je museli odkládat na neurčito. Stačí si rezervovat ubytování v Hotelu Mlýn Karlštejn, kde zaslouženou dávku luxusu okusíte spolu s nádechem historie.

Dokonalé spojení pohádkové historie a moderního luxusu

Hotel u Karlštejna sídlí v prostorách skutečného mlýna, který nejprve musel projít rozsáhlou rekonstrukcí. Vždyť samotná historická budova vznikla celých sto let před hradem Karlštejn, který mezi českými památkami patří k těm nejznámějším a nad řekou Berunkou se vypíná již několik století. Nezaměnitelnou atmosféru dodává hotelu i zelený ostrov, který ho obklopuje a poskytuje návštěvníkům krásný výhled. Romantický charakter mu dodává altán, pod kterým nacházejí štěstí svatební páry, díky jejichž hodnocení se dostalo hotelu prestižní ocenění za nejlepší svatební místo.

Hotel u Karlštejna

Hotel, který rozmazlí vaše tělo i duši

Pro hosty jsou zde připravené standardní pokoje, které se vyznačují vysokou dávkou luxusu a zároveň útulnosti. K tomu ve velké míře přispívá stylové zařízení a nadstandardní služby. Všechny pokoje jsou nekuřácké, samozřejmostí je minibar a internetové Wi-Fi připojení. Ten, kdo by zatoužil po ještě větší dávce komfortu, může si rezervovat ubytování nedaleko Karlštejna v speciálních apartmánech vybavených velkou manželskou postelí a atypicky řešenou koupelnou, která je přímou součástí pokoje. Tato možnost potěší především páry, pro které hotel nabízí také speciální romantický balíček.

ubytování nedaleko Karlštejna

Jedno místo, spousta možností

Není to jen hotel, ale i výlety po okolí Karlštejna, které návštěvníkům nabízí pestré možnosti strávení volného času od výletu na hrad Karlštejn přes výpravu k nedalekým lomům Amerika či do Koněpruských jeskyní (více zde). Na každém kroku vás přitom bude provázet atmosféra historie a jistá dávka romantičnosti. Potěšení poskytne i hotelová ZOO, golfové hřiště nebo hotelové relaxační centrum, které je určené pro rozmazlování těla i duše.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce