Dovolená v jižních Čechách? Ubytujte se v Jindřichově Hradci!

Marně přemýšlíte kam na letní dovolenou? Nechce se vám cestovat k moři, ale přesto byste rádi lenošili někde u vody? Jste sportovně založení a milujete rybaření? Vyčarujte si prodloužený víkend anebo prázdninovou rekreaci v jižních Čechách. Tato oblast je atraktivní a skýtá nesčetné množství atrakcí. S noclehy si také nemusíte lámat hlavu. O vše se postará ubytování Jindřichův Hradec.

Báječné letní radovánky pro celou rodinu

Proč cestovat za drahokamy přírody či architektury do zahraničí, když nabízí Česká republika skutečné unikáty. Podívejte se na levné ubytování Jindřichův Hradec a máte vystaráno. Půvabné město leží v srdci jihočeských rybníků jen kousek od třeboňských lázní a chráněné krajinné oblasti. V centru historického města se nachází zámek, který je zároveň městskou památkovou rezervací. Věnujte se prohlídce státního hradu a zámku, navštivte četná muzea, projeďte se parní úzkokolejnou dráhou anebo okuste letní radosti v aquaparku. Nezaměnitelné zážitky nabízí také České Budějovice, které jsou vzdáleny pouhých 53 kilometrů.

Nabažte se chvil volna na maximum

Pokud máte malé děti a cesta do ciziny nepřipadá v úvahu, rezervujte si ubytování Jaroš Jindřichův Hradec – Radouňka. Čekají vás příjemné chvíle v pěkně vybavených pokojích, tenis, koupání v bazénu, rybolov a pohoda u krbu. Horké letní dny lze strávit na venkovní terase. Ubytování v Jindřichově Hradci je vhodné pro všechny věkové generace výletníků.

Čekají na vás komfortní pokoje

Nehledejte jinde a upřednostněte ubytování v apartmánech, dvou a třílůžkových pokojích, které se pyšní výhledem do přírody. Apartmán se skládá z obývacího pokoje s televizí, ložnice, kuchyňky a sprchy s toaletou. Lze využít bezdrátový internet. Pohodlím oplývají také ostatní nabízené pokoje. Už na nic nečekejte a rezervujte si komfortní a přitom levné ubytování v Jindřichově Hradci a máte před sebou nezapomenutelné zážitky z prázdnin.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce