Zima v lázních je ideální dárek k Vánocům pro vaši drahou polovičku

Vánoce se velmi rychle blíží a s nimi přichází nutnost vymyslet krásné dary pro své milované. Nevíte si rady, čím potěšit svou partnerku/ra? Tento rok zapomeňte na tisíckrát omílané předměty a raději darujte společné chvíle. Jaký wellness hotel stojí za to?

woman-3141766_640

Romantika ve dvou

Zimní pobyt v lázních se stane příjemným únikem z neustálého stresu, napětí, práce i řady povinností. Takový relax přitom nestojí kdovíjak velké finance, stejně jako nevyžaduje získávání dovolené v práci. Bohatě si totiž vystačíte s prodlouženým víkendem.

Pro milovníky zasněžených lesů a klidu jsou jako stvořené lázně Harrachov. Ty najdete na severu České republiky, a to ihned v srdci hor. Toto klidné městečko vám nabídne poklidné procházky skrz krásné lesy, blízkost ke krajskému městu Liberec (kde poznáte mnoho zajímavých atrakcí) i kvalitní lázeňské služby.

Na druhém konci země najdete lázně Lednice. Ty jsou sice v nížinách, ale i přesto si je maximálně užijete. Nejdříve si zvolte některý z řady vyhlášených wellness penzionů a poté se vydejte na poznávání místního zámku (který je dokonce zapsaný na seznamu UNESCO), vinných sklípků i výtečných restaurací.

Podívejte se sami

Zvolit si správný lázeňský pobyt může být oříšek. V každém kraji České republiky přece jen najdete bezpočet nejrůznějších nabídek, takže rozhodnutí pěkně zamotá hlavu. Nevíte si rady, jaké lázně stojí za to?

V tom případě se mrkněte na webové stránky oblíbeného portálu Spa.cz, kde stačí zadat preferovanou lokalitu. Následně se před vámi objeví výčet ověřených hotelů s wellness službami. V mžiku se dočtete veškeré důležité informace a budete moci porovnat desítky a desítky výhodných balíčků služeb. Pokud tedy ještě nemáte vyřešený dárek k Vánocům, jste právě na správné adrese.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce