Pojištění rizikových sportů do zahraničí je klíčovým tématem

Chcete se vydat do ciziny na dovolenou, ve které nebude chybět pořádná dávka adrenalinu? Pak lze jen popřát příjemnou zábavu, ale současně je vhodné, abyste měli jistotu v podobě vhodně vybrané pojistky. Nehody si totiž bohužel nevybírají a bez cestovního pojištění by každý hodně riskoval.

municipal.cz_svpojistovna_uvodni

Jsou tu totiž neočekávaná rizika, která mohou přijít kdykoliv a nepřipravenost rozhodně neomlouvá. Klid v duši je až na prvním místě. Pokud milujete sport, nemusíte si jej odpírat, ať už jste fanoušky divoké vody nebo horolezectví. Online dohoda o pojistce je už připravena.

Nonstop asistence je velkou výhodou

Ozvat se můžete vlastně kdykoliv, když dorazí potíže. Pojištění rizikových sportů do zahraničí je totiž produktem, jenž myslí na všechno. Časová pásma můžete proto zcela ignorovat, zavolejte na infolinku hned poté, co nastane problém.

Mezi sporty, které lze pojistit, patří například i potápění nebo také parašutismus. Stačí zvolit variantu, co se vás bude týkat a pak už je sjednání dohody o pojištění otázkou několika málo kliknutí. Vše potřebné totiž zvládnete online, v dnešní době už rozhodně není nutné, abyste ještě chodili na pobočku a trávili na ní čas čekáním na sjednanou schůzku.

municipal.cz_svpojistovna_01

Jen zdravotní pojištění nestačí

Že vás s modrou kartičkou od zdravotní pojišťovny všude na světě ošetří? To není tak docela pravda, protože různé země mají systém zdravotní péče hodně odlišný od toho českého. Bohužel, v řadě případů by vás bez vhodně zvolené cestovní pojistky čekalo v případě úrazu či hospitalizace mnoho výdajů. Odpovědný cestovatel jim ale umí předejít, protože myslí na všechny eventuality, které mohou na dovolené nastat. V základní ceně je zubní ošetření nebo repatriace zpět do ČR, v rámci připojištění lze dohodnout i pojištění úrazu či zavazadel.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce