Užijte si romantické pobytové balíčky ve wellness hotelu Bohemia

Chladnější období roku je tady a společně s ním přichází období dlouhých večerů doma. Zimní období ovšem neznamená, že budete několik měsíců v kuse zalezlí doma podléhat špatné náladě. Raději přemluvte svou drahou polovičku a jeďte si užít příjemný pobyt plný vína a procedur. Na co vše se můžete těšit?

Romantické pobytové balíčky

Zmíněný wellness hotel najdete v srdci Františkových Lázní, které jsou od roku 2021 zapsány na seznamu UNESCO. Tuto čest si vysloužily díky nádherné architektuře zkombinované s bohatou historií celého města. To znamená, že byste se měli připravit jak na lázeňské procedury, tak i na procházky skrz zajímavé uličky.

Chcete si užít romantiku? V tom případě si dopřejte víkendový pobyt, který je k těmto účelům speciálně přizpůsobený. V rámci daného balíčku si vychutnáte ubytování se snídaní, uvítací drink, 8chodovou degustační večeři od vyhlášených kuchařů, bohatý raut, zábal s vinnými jadérky a vinné aroma masáže. Kdybyste chtěli více, stačí říct a personál se vám vynasnaží vyjít vstříc.

Degustační večeře je vždy pečlivě poskládána ze sezónních ingrediencí, menu se tedy pravidelně střídá. K večeři si nezapomeňte nechat doporučit vhodné víno a po ní si užijte ochutnávku lahodných drinků dle výběru.

IMG_8046

Příjemné procedury

Hotel Bohemia v současné době disponuje zcela novým a moderně vybaveným Matahari studiem, v němž si užijete různé masáže, koupele, zábaly, kosmetické služby či tělesnou terapii. Váš pobyt tedy nebude jen o pokrmech a drincích, ale také o maximální relaxaci těla a duše.

Zajímá vás více informací? Toužíte po pořádné romantice, ale víkend se vám zdá krátký? V tom případě navštivte webové stránky pod vloženými odkazy a podívejte se na výčet výhodných balíčků služeb pro páry.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce