Tipy, jak strávit léto v Karlově Studánce

Hledáte doporučení na prodloužený víkend s kamarádkou nebo si chcete pořádně šlápnout do kopečků? Jak by se vám líbilo objevit nová místa obklopená krásnou přírodou, bublajícím potůčkem, pořádnou porcí čerstvého vzduchu a sportovními možnostmi? A co třeba naložit se v pivních lázních do kádě, poslouchat relaxační hudbu, putovat za ozdravnými prameny, nebo se jen tak courat městečkem a ochutnávat výtečnou kávu či teplé lázeňské oplatky? To všechno a mnohem více vás čeká v Karlově Studánce.

bench

Hurá na Praděd i podél vodopádů

Karlova Studánka nabízí cenově dostupné letní pobyty ve výhodných balíčcích pro dva. Zavítejte i vy do populárního místa v České republice, které se může pyšnit nejčistším vzduchem i spoustou možností, jak aktivně trávit čas i odpočívat a načerpat síly masážemi, koupelemi a dalšími ozdravnými procedurami. Cenově dostupné ubytování v Karlově Studánce najdete pohodlně online včetně rychlé rezervace. Právě výhodné balíčky disponují jídlem, programem pro hosty a mnohdy i procedurami či výraznými slevami na doprovodné zážitky.

Pohádkové lázně

Věděli jste, že lázně v Karlově Studánce založil nejmladší syn Marie Terezie, Maxmilián II. František, již v roce 1785? Od té doby se staly vyhledávaným turistickým cílem nejen českých cestovatelů. Dovolená v Karlově Studánce totiž bude bavit milovníky sportu i ty, kteří si chtějí dopřát náležitý odpočinek. Rozhodně si musíte prošlápnout trasu vedoucí jesenickou divočinou po schodech, žebřících i mostech. Trasa údolím Bílé Opavy vede přes celou Karlovu Studánku a končí pod Ovčárnou. Kousek odsud je horská chata Barborka, pak si ještě můžete zajít přímo na Praděd. Velké oblibě se těší i trasa směrem k Rolandovu kameni. Jedná se o skalní útvar s vyhlídkou na Jeseníky. Neváhejte a vyberte si svůj letní pobyt v Karlově Studánce v České republice včetně ubytování na Hotel.cz.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce