Vyplatí se počkat si na last minute zájezdy?

Právě nyní na začátku jara většina z nás sbírá tipy od svých blízkých, kam na dovolenou za sluníčkem a výstavním opálením. Na dovolenou k moři si šetří většina českých domácností. Chystáte se také letos objevit zase kousek naší planety? Vyrazte do Řecka! Jižanská země se skládá z pevninské části i zelených ostrůvků, kde se pěstují olivy, stáčí se ten nejlepší olivový olej a vznikají pochoutky z medu i alkoholu. Řecko patří mezi nejžádanější země, neboť je cenově dostupné a slibuje vynikající časovou dostupnost díky přímým letům z České republiky.

last minute v Řecku

Za návštěvu určitě stojí největší řecký ostrov

Kréta patří mezi oblíbené letní destinace, protože se může pochlubit nejen luxusními plážemi a blankytným mořem, ale též zajímavými pamětihodnostmi a sportovním i kulturním vyžitím. Díky výborné poloze je Kréta sázkou na jistotu, i co se týče počasí, protože zde svítí slunce téměř všechny dny v roce. Pochutnáte si tu na báječných rybích specialitách i zákuscích a vydáte-li se do zálivů vyhlášených pro bohatý podmořský život, zažijete parádní šnorchlování. Na Krétě vládne pohodový život, což se odráží také v pomalejším tempu obyvatel. Kdo má rád nákupy, bude očarován nákupními možnostmi na tradičních tržnicích. I pro Krétu lze využít zájezd last minute v Řecku! Neutrácejte zbytečně mnoho, když si můžete zájezd koupit na poslední chvíli a získat luxusní ubytování se soukromou pláží a odletem už za pár dní!

Výhody last minute nabídek

Nákupy na takzvanou poslední minutu hýbou Českem. Princip je jednoduchý. Pokud hotel nenaplní zcela svou kapacitu, může si dovolit výrazně snížit ceny zájezdu a to třeba až o 67 %! Zní to skvěle, viďte? Za ušetřené peníze si pak můžete na dovolené dopřát nákupy, vodní atrakce nebo výlety po okolí. A vůbec nezáleží, zda se právě chystáte na oblíbený Rhodos, do historií ovíněných Atén či na menší řecký ostrov Korfu. Chyťte si svou last minute v Řecku i vy a svěřte svou dovolenou do rukou zkušeného specialisty na Řecko a řecké ostrovy.

Jak vybrat dovolenou online?

Kdo nechce chodit po kamenných pobočkách, má možnost pohodlného výběru dovolené z gauče. Online výběr si vyfiltrujete přesně podle svých představ. Sami si zvolíte, ve kterém termínu chcete na dovolenou jet, jakou dopravu si zaplatíte a jakou stravu či vzdálenost od moře požadujete. Kromě klasických hotelů si můžete právě v Řecku vybírat z apartmánových domů a menších ubytovacích jednotek. V Řecku máte navíc možnost navštívit tradiční písčité pláže nebo oblázkové, ale též přírodní či upravené a vhodné pro rodiny s malými dětmi, tedy takové, jež slibují pohodlný vstup do moře. Nákupy dovolené na poslední moment se jednoznačně vyplatí a ušetří vašemu rodinnému rozpočtu i několik tisícovek!

Pokud ale stále váháte, která cestovka je ideální volbou, rozhodně se svěřte do rukou odborníka na Řecko i tamní ostrovy. Specialista má ve svém portfoliu zájezdů ten nejširší výběr pro baťůžkáře až po náročné klienty nebo početnější skupiny a rodiny s dětmi, jež hledají zejména špičkové zázemí pro nejmladší členy rodiny a vyhovující přístup do moře.

Last minute i několik týdnů dopředu

Nabídka na poslední moment nemusí být pouze v rozmezí několika dní před samotným odletem. Často jsou last minute nabídky pro Řecko i jiné destinace vyvěšeny s dostatečným předstihem, takže si určitě stihnete nejen zabalit, ale zajistit i běžné povinnosti v rámci práce a domácnosti. Navíc pokud budete s last minute zájezdem počítat, určitě se vyplatí sledovat aktuální stránky s přehledem pro řeckou pevninu a ostrovy a vybrat si přesně podle svých kritérií. Odpočiňte si u moře, ušetřete a přivezte si s sebou domů nezapomenutelné zážitky z parádní dovolené plné sluníčka a zábavy.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce