Dovolená na poslední moment

I když se může zdát, že letní měsíce jsou ještě daleko, není tomu tak. Právě nyní je totiž nejvyšší čas zajímat se o výhodné nabídky zájezdů, které jsou cenově dostupnější a zároveň umožňují vybírat prakticky z kompletního sortimentu hotelů, penzionů a poznávacích tras. Velké oblibě se těší jižní ostrůvky Řecka, kde na vás čekají nejen bohaté antické památky, ale také krásné pláže mnohdy označené modrou vlajkou, tedy průzračně čistým mořem a upraveným pískem, a též vynikající gastronomie a tradiční letní koktejly.

greece

Na poslední moment za ceny toho prvního

Dovolená last minute je pro české cestující velkým lákadlem, protože slibuje dobrou cenu v dostupných termínech třeba s odletem i několik dní před samotným začátkem. Nejen last minute nabídka zahrnuje různé typy ubytovacích zařízení, od hotelů, penzionů, přes apartmány a studia či vilky. V Řecku máte jistotu, že vaše dovolená bude slunná a plná poznání i lenošení. Pokud stále zvažujete, který ostrov navštívit, jak by se vám letos líbilo objevovat krásy druhého největšího ostrova Řecka, Korfu? Tento populární ostrůvek svou rozlohou působí, jakože neumí nabídnout dostatek zajímavostí, opak je ovšem pravdou. Na ostrově si zaručeně musíte prohlédnout mužský klášter postavený vysoko na kopcích s překrásnými výhledy téměř na celý ostrov. Korfu dovolená se neobejde bez návštěvy pláže Chomi a Agios Georgios u stejnojmenného městečka. Rybářské vesničky s prodejem kyperských specialit vás budou bavit, i když budete mít zájezd s all inclusive.

Specialista na Řecko

Na trhu existuje odborník právě na řeckou pevninu i ostrovy. Již více než třicet let vám nabízí lukrativní zájezdy v cenově přijatelných hotelech i luxusních zázemích pro prvotřídní dovolenou. S takovým obchodním partnerem bude vaše letní dovolená snovým zážitkem pro celou rodinu, a pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady, určitě vás správně nasměrují, abyste si náležitě užili každý den.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce