Velké divy na Maledivách

Synonymum pro dovolenou snů – to jsou jedním slovem Maledivy. I ten nejnáročnější rekreant si zde přijde na své – co jiného by měla být dovolená, než slunce, písečné pláže, azurové moře, all exclusive drinky a stres všedních dní zahozený za hlavu?

Právě to vám může na Maledivách zajistit třeba cestovní kancelář Rudolf Reisen s původem v Německu, která se organizováním špičkových zájezdů i do exotických zemí, jako jsou právě Maledivy, zabývá již více než sedmnáct let. Nemusíte se tedy bát zklamání, jako tomu často bývá u jiných cestovek. A vy si jejich individuální klientský přístup, spolehlivost a flexibilitu samozřejmě zasloužíte. Navíc za slibnou cenu, protože, ruku na srdce, kdo z nás vydělává miliony?

Pokud se na zájezd na Maledivy chystáte s polovičkou, která neholduje pouze plážovým radovánkám a snovému koupání v dunách Indického oceánu, nalákejte ji třeba na možnost poznávacího potápění pod hladinou moře, kde se skrývá pravé maledivské bohatství. Můžete spolu objevovat krásy dosud nepoznaných živočichů, želv, rejnoků, žraloků a stovek druhů ryb a přitom se proplétat mezi korály rozličných tvarů a barev. Nezní to jako pohádka?

Brázdit vody oceánu můžete i na výletních lodích a dostat se tak i k neobydleným ostrovům Maledivské republiky, kde vám učaruje divoká exotická příroda a božský klid ideální pro ty z vás, kteří si nejlépe užíváte svůj čas mimo civilizaci a ruch měst. Pokud však jde o Male, hlavní město země devatenácti atolů, dejte šanci objevování tamní kultury a vydejte se i na prohlídku překrásných starobylých mešit.

Sportovní duše pak jistě potěší jachting nebo windsurfing a široká nabídka šlapadel a kanoí snad v každém hotelovém resortu. Jste už naladěni zažít zájezd plný velkých divů na Maledivách? Dovolená v této destinaci nemůže být nikdy krokem vedle a každý si zde přijde na své.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce