Ochutnejte krásu brány do Orientu

Pokud chcete vyrazit za koupáním k moři, máte řadu možností. Právě nyní je ideální čas k odjezdu. Na sklonku léta už jsou totiž ceny pobytů o poznání příznivější, než v době vrcholícího léta.  Proto se nejedná o takovou zátěž pro vaši peněženku. Na teplé počasí se navíc v tomto období dá v jižních krajích spolehnout. Proto je ideální doba jet si odpočinout.

Letovisko pro každého

Za velmi příznivé ceny se dá pořídit například levná dovolená v Turecku.  Kdo chce poznávat bránu do Orientu, má jedinečnou možnost. Která přímořská turecká letoviska mohou splnit vaše nároky?

  • Alanya je poměrně levná a dobře se tam koupe, ovšem je třeba počítat s tím, že jde o město
  • V Antalyi najdete všechno: kvalitní koupání, spoustu památek, rušný velkoměstský život, ovšem pro romantiky milující klid příliš vhodná není.
  • Belek nabízí levné a dobré koupání, ovšem je v něm docela draho
  • Kemer je místy až tichý, stvořený pro romantiky, jsou zde menší hotely i koupání
  • Side a Manavgat je součtem kvalitního koupání, blízkosti památek

Součást žebříčků nejkrásnějších pláží

 A když už jsme u Turecka, příjemnou destinací pro koupání a odpočinek je turecká část Kypru. Většina lidí si pod pojmem Kypr vybaví hlavně řeckou část. Jenže od rozdělení Kypru v polovině 70. let 20. století existuje i druhá část, tedy Severní Kypr. Má jedno velké plus – zůstává stát stranou zájmu. Proto když vám nabízíme last minute Severni Kypr, vězte, že jde o skutečnou perlu s písečnými plážemi téměř bez turistů. Především polostrov Karpaz obvykle nechybí v žebříčcích nejkrásnějších pláží světa. Oprávněně. Pokud poznáte jeho krásu, určitě se sem vrátíte.

Uspoříte tisíce korun

Hoďte proto práci za hlavu a vyberte si last minute podle vlastní chuti, ať půjde o Turecko, Severní Kypr, nebo některé jiné jihoevropské destinace.  Při výběru zájezdu ušetříte i několik tisíc korun na osobu.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce