Moje nejkrásnější dovolená

Nikdy by mě nenapadlo, že budu s manželem procházet po jedné z nejkrásnějších pláží na světe a budeme tam úplně sami. Povím Vám jak jsem se tam ocitla. Moře jsem měla vždy ráda. Na dovolenou k moři jsme s manželem a dětmi jezdili každý rok. Byly to klasické destinace: Chorvatsko, Itálie, Řecko. Jsou to krásné země, vždy jsme si dovolenou užili. Jak děti odrostly, začali jsme s manželem jezdit sami a začali létat do Španělska, Tuniska nebo Portugalska. Ráda bych Vám ale v povykládala o naší poslední dovolené, byla sice u moře, ale absolvovali jsme ji v únoru.

maldives

Nejkrásnější dovolená v životě

První kontakt a začátek pomyšlení o dovolené na Maledivách byla reklama na internetu na levné letenky na Maledivy. Říkám si, letenky jsou za pěknou cenu, ale ubytování tam asi bude hodně drahé. Začala jsem pátrat na internetu a narazila jsem na velmi pěknou stránku cestovní agentury, která se zabývá dostupným ubytováním na Maledivách. Na tomto webu je mnoho důležitých informací, krásných fotek a článků o Maledivách. Agentura má na webu informace o ubytování za velmi příjemné ceny. Poradila jsem se s manželem a verdikt zněl jasně: jdeme do toho. Stihla jsem koupit levné akční letenky a kontaktovala agenturu. Ta mě obratem doporučila několik penzionů a my s manželem už museli jen vybrat kde strávíme naši vysněnou dovolenou. Nakonec jsme se rozhodli pro 2 ostrovy, agentura nám vše zajistila a my jsme se mohli jen těšit na únor.

Tropický ráj Maledivy

Maledivy absolutně předčily naše očekávání. Doslova jsem se do nich zamilovala. Usměvaví lidé, tyrkysově modrá voda, dokonale jemný bílý písek a krásný podmořský život. To jsou jen některé pojmy, které Maledivy dokonale popisují. Zažili jsme krásné chvíle pod vodou, viděli jsme žraloky, manty i želvy. Nejkrásnější pro mě byly procházky po pláži při západu slunce. Tu romantiku si snad ani nedokážete představit. Jak jsme se na místě dozvěděli, dříve mohli turisté jezdit pouze do resortů, které měli vlastní ostrovy. My jsme navštívili lokální ostrovy. Jsou to ostrovy, kde žijí maledivané. Naše jazyková výbava není perfektní ale i s naší základní angličtinou jsme si na místě vytvořili s místními vazby a věřím že jsme u nich nebyli naposledy.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce