Dovolená u moře s německou CK

Období dovolené znamená pro většinu z nás vrchol každého roku. Její výběr a plánování je tak velmi důležitým procesem, kterému je záhodno věnovat dostatečnou pozornost. I u nás pak přibývá lidí, kteří se při tomto výběru nechtějí spokojit s průměrem a pro svoji dovolenou žádají vyšší kvalitu služeb. Tu jim mohou nabídnout německé CK, jejichž využívání je čím dál tím populárnější. Přiznejme si, že globální význam německého zákazníka je zkrátka o několik řádů vyšší než význam zákazníka českého. Proč tedy německého významu nevyužít?

Na zákazníky, kteří se rozhodnou využít pro svoji letní dovolenou u moře služeb německé CK, čeká pozornější a úslužnější jednání i nadstandardní servis. Šíře německého trhu má navíc ještě jednu nezanedbatelnou výhodu – nižší ceny. Cesta s německou CK tak pro zákazníka neznamená jen vysoce kvalitní služby, ale i nižší náklady v porovnání s odpovídajícími zájezdy organizovanými tuzemskými cestovními kancelářemi. Pokud jste tedy ochotni podstoupit cestu na letiště některého z velkých německých měst a jste schopni pronést alespoň několik základních vět v němčině či angličtině, nad touto možností se určitě zamyslete.

V České republice již 17 let nabízí zprostředkování zájezdů s německými CK agentura Rudolf Reisen. V nabídce této cestovní agentury nalezneme regulérní i last minute zájezdy do celého světa. Kromě klasicky organizovaných zájezdů umí cestovní agentura Rudolf Reisen zařídit svým klientům letenky pro linkové i charterové lety lety, místa v hotelech všech kategorií či plavby lodí, Umí ale i sestavit zájezd přesně na míru i těm nejnáročnějším cestovatelům.

Velkým lákadlem v nabídce cestovní agentury Rudolf Reisen jsou pak dovolené v exotických destinacích, které vám skutečně umožní zapomenout na starosti všedních dní. Lákají i vás bílé písečné pláže Kapverdských ostrovů? Možná preferujete aktivnější dovolenou v podobě potápění podél nádherných korálových útesů u ostrova Aruba v Karibiku nebo byste rádi okusili exotickou atmosféru marockých tržišť v Marrákeši či Agadiru. Ať už dáváte přednost jakémukoliv typu dovolené, zkuste při jejím výběru využít služeb cestovní agentury Rudolf Reisen.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce