Návštěva Ostravy stojí za to!

Třetí největší město České republiky je spojováno s důlní těžkou a těžkým průmyslem, na což je Ostrava patřičně hrdá. Byť patří mezi špinavá města, díky svým unikátním památkám a místům ji každoročně navštíví tisíce turistů. Pouze tady totiž naleznete vyhlášenou Stodolní ulici, která nikdy nespí, celorepublikově unikátní festival Colours of Ostrava, popřípadě Svět techniky a prohlídky dnes ji nefunkčních vysokých pecí. Industriální prostředí města doplňují upravené parky, kde se koná řada akcí a moderní nákupní centra s širokými službami. Zavítat do Ostravy se rozhodně vyplatí též kvůli překrásné ZOO či kulturnímu dědictví.

Moderní hotel s unikátní restaurací

Hotel Ostrava garantuje nejen vkusné vybavení, ale též vysoce komfortní zázemí pro vaše cesty. Luxusní hotel v Ostravě potěší náročné podnikatele i rodiny s dětmi, stejně tak nabídne řadu aktivit. Bowling Ostrava probíhá na čtyřech nekuřáckých dráhách s automatickými stavěči. Na památku si můžete nechat vytisknout herních výsledků. Zahrát si ale mohou i děti! Dráhy jsou opatřeny mantinely, což garantuje, že se strefí i ti nejmenší! Rekreační hráči si mohou zapůjčit bowlingovou obuv. Ostravský hotel doslova vybízí k dalším aktivitám. Kromě luxusního zázemí wellness disponuje též vybaveným fitness, nabídkou masáží a multifunkčním hřištěm, kde si můžete pohodlně zahrát fotbal, košíkovou, nohejbal, volejbal, házenou, tenis či badminton. Čemu rozhodně neodoláte, je luxusní restaurace Ostrava s moderním systémem objednávání.

Ideální místo pro váš den

Restaurace Ostrava se stane perfektním zázemím pro vaši svatbu, rodinnou oslavu či větší obchodní jednání. Svatba Ostrava může být efektivně spojena s návštěvou významných památek. Jen si to představte, jak váš obřad probíhá v parku či v zoologické zahradě a s těmi nejbližšími si užíváte gurmánské speciality z regionálních bio potravin. Focení pak může probíhat třeba v Dolní oblasti Vítkovice, kde najdete celodenní program pro dospělé i děti a také výbornou terasu s výhledem. Vynikající poloha města navíc umožňuje zavítat také k polským sousedům, kam se jednoduše autem dostanete za pár desítek minut.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce