Pravá valašská hospoda existuje!

Frenštát pod Radhoštěm nebo Trojanovice jsou oblíbenou cílovou destinací, neboť nabízí spoustu možností, jak trávit volný čas. Bez ohledu na to, zda vyrážíte za dobrodružstvím v páru, jako skupina přátel nebo jednoduše vytáhnete do Frenštátu celou rodinu, budete překvapeni, co všechno se tady dá dělat. Frenštát pod Radhoštěm je výborným výchozím bodem pro návštěvu Vyhlídky Raškův kámen i provazového centra Tarzanie. Stejně tak se můžete vydat lanovkou na Pustevny a nejen milovníci vodních hrátek ocení koupaliště v nedaleké Kopřivnici.

restaurace Trojanovice

Když vám vyhládne

Frenštát a rovněž i Trojanovice disponují řadou zajímavých ubytovacích možností, přičemž si na své přijdou nároční zákazníci i ti, kdo hledají především výborný poměr ceny a kvality ubytování. Ať už se rozhodnete šlápnout do kopců, užít si zdejší přírodu či snad kulturní dědictví, nezapomeňte si najít vhodnou restauraci pro uspokojení svých chuťových buněk. Oblíbená restaurace Frenštát pod Radhoštěm vás přivítá svým dobovým, typicky valašským interiérem, jemuž vévodí dřevo a rodinná atmosféra. Zimní měsíce se topí v tradičních kachlových kamnech, v létě pak oceníte venkovní posezení pod vzrostlými listnáči. Každého hosta zajímá přirozeně jídelní lístek. Restaurace Frenštát nadchne milovníky sezónních specialit i české klasiky. Nespornou výhodou jsou suroviny regionálního původu od menších dodavatelů. Všechny potraviny jsou vždy čerstvé a vysoce kvalitní. V kuchyni vznikají žádané domácí pochoutky, třeba paštiky, pomazánky, sladké knedlíky a samozřejmě nesmí chybět halušky vlastní výroby.

Snadná online rezervace stolu

Stylová valašská restaurace Trojanovice disponuje přehlednými webovými stránkami, kde návštěvníci najdou nabídku jídel, domácích limonád i piv na čepu. Online jsou dostupné též všechny plánované akce a jednoduchá rezervace stolu. Neváhejte a vyrazte za výtečnou valašskou kuchyní. Těší se na vás usměvavý personál na place i kuchař připravený splnit všechna vaše gurmánská přání.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce