Tip na léto: nově zrekonstruované bungalovy u Máchova jezera

Blíží se konečně teplé dny a možná už přemýšlíte o letní dovolené. Nemusíte zoufat, pokud je váš rozpočet omezený. Ke krásné letní dovolené není nutné obletět svět a trávit ji u moře. Pokud je pro vás více než šplouchání mořských vln důležitější pohoda a zábava, najděte si svou cílovou destinaci v tuzemsku. Kde? Co třeba bungalovy ve Starých Splavech u Máchova jezera?

macha-lake

Dovolená u Máchova jezera je opět v kurzu

Máchovo jezero bylo svého času jedno z nejvyhledávanějších letních destinací v České republice. Nyní některá místa prochází obnovou a opět se tento kouzelný kousek naší země vrací do kurzu. Letní dny tady jsou romantické, klidné a zároveň tu zažijete spoustu zábavy. Jaké nabízí ubytování Máchovo jezero?

Ve Starých Splavech na Máchově jezeře najdete zrekonstruované bungalovy se zcela novým nábytkem a veškerým vybavením pro váš komfortní pobyt. Samozřejmostí je i sprchový kout a vlastní toaleta. 

V bungalovech vás nadchne kuchyňská linka s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím. Není tedy problém si některá jídla připravovat svépomocí. Kromě toho se tu nabízí také možnost využít polopenzi nebo plnou penzi v místní jídelně. 

Relaxace, sport i zábava jsou u Máchova jezera zaručeny!

Kolem Starých Splavů se nachází krásná příroda jako stvořená pro letní toulky. Samozřejmě dominantou je Máchovo jezero, které se nachází 700 metrů lesní cestou od ubytování. To tradičně nabízí spoustu možností ke sportovním i relaxačním aktivitám. Máte rádi cyklistiku? Tak to si kola rozhodně vezměte s sebou! Tady budete mít spoustu možností je pořádně provětrat. 

Líbí se vám představa večerního posezení u grilu nebo ohně s přáteli? Není problém půjčit si gril a užít si parádní hostinu ve vlastní režii. Staré Splavy ubytování je tou nejlepší volbou pro trávení pohodové letní dovolené v České republice.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce