Silvestr v českých hotelech jako způsob, jak netradičně přivítat nový rok

Ještě pár dnů a Štědrý den vstoupí do každé domácnosti. Děti se jistě již nemohou dočkat, jaká překvapení je čekají pod vánočním stromečkem. Jestlipak jim Ježíšek splní všechna tajná přání? Dospělí se možná těší na to, až bude celý ten vánoční maraton prací za nimi a oni si odpočinou někde na horách nebo jiném příjemném pobytu. Co takhle letos strávit Silvestr někde v příjemném prostředí českého hotelu?

new-years-day

Na hory, či do aquaparku?

Poslední den v roce lidé tráví různě. Nejčastěji doma u televize a dobrého jídla. Někteří odjíždějí lyžovat na hory společně se svými dětmi či přáteli. Jiní se druží s ostatními příbuznými a společně pak vítají i příchod nového roku. Pokud si potřebujete opravdu dobře odpočinout a spojit příjemné s užitečným, tak si objednejte silvestrovský pobyt z bohaté nabídky hotelů. Můžete jet i se s dětmi. Nemáte-li v oblibě lyžování, tak co třeba si raději užít zábavu v prostředí atraktivního aquaparku s tobogány, skluzavkami a vířivkami? Přesně takové prostředí najdete třeba v zábavním komplexu Babylon v centru města Liberec.

Pro milovníky zimních sportů

Nechcete-li si nechat ujít zážitky na sněhu, tak na Silvestra rozhodně vyrazte někam na hory. Jeseníky vás přivítají svými upravenými běžeckými trasami i sjezdovkami, které najdete v Malé Morávce, Koutech nad Desnou i na Ramzové. Pobyt v Jeseníkách lze přizpůsobit vašim požadavkům. Ubytovat se tu možné v chatách, penzionech i v hotelích, jež se nacházejí blízko lyžařských center. Kdo má raději větší klid, tak si raději najde ubytování v Jeseníku. Čistý vzduch a pohled na zasněžené hory se pozitivně podepíše na psychiku. Na horách si opravdu odpočinete od hlučného města a každodenních starostí. 

Až si budete hledat vhodné ubytování, rezervujte si silvestrovský pobyt na Hotel.cz, kde najdete bohatý výběr hotelů v různých koutech naší republiky.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce