Poobědvejte v místě, které vlastnil sám císař

Ať už v našem hlavním městě trávíte svoji dovolenou, víkend, volný čas s rodinou či je Praha vaším bydlištěm, zastavte se při svých cestách v hotelu Čertousy. Ten se nachází v nádherném prostředí Podsychrovského rybníka v historickém objektu, jehož vlastníkem byl už císař Karel IV.

Nemusíte hledat jiné restaurace Praha 9. Zde, v hotelu Čertousy, najdete vše, co potřebujete. V restauraci si dejte výborný oběd nebo večeři připravenou z poctivých, čerstvých surovin a nechte se hýčkat příjemným personálem. Hned napoprvé zjistíte, že se vám tady bude líbit a rádi se sem vrátíte za jinou příležitostí. Například oslava narozenin (Praha). Nebo třeba svatba…

Svatba v Praze

To nemusí být pouze radnice v některé z městských částí. Svatba v Praze – v hotelu Čertousy – nabízí nevšední romantický zážitek a dokonalý servis. Svůj sňatek můžete i v Praze uskutečnit v nádherném venkovském prostředí s velkou zahradou a rybníkem. Nevěsta a ženich se zde mohou vydat na svoji první manželskou plavbu na lodičkách či se nechat povozit v kočáru s koňským spřežením. I svatební hostina Praha, bude připravena podle vašich přání a požadavků. Personál hotelu vám vždy vyjde vstříc a připraví lahodné svatební menu dle vašich představ.

Nebo firemní akci na klíč

A pokud zrovna nehledáte místo pro trávení svého volného času, ale dostali jste od šéfa v práci za úkol najít prostor pro firemní akci, nemusíte už do vyhledávačů zadávat hesla jako firemní akce Praha a hledat dostupné konferenční prostory Praha. Kontaktujte přímo Hotel Čertousy. Sedněte do auta a zajeďte si prohlédnout konferenční sál, školící salonky, restauraci, kavárnu nebo nádherné terasy pro oddech mezi jednáními. Prostory jsou uzpůsobeny až pro 350 lidí. Ty pak můžete v celkem 28 pokojích též ubytovat. Kromě zázemí vám v hotelu pomohou i s celou organizací firemní akce a školením.

Navštivte v Praze tento kouzelný kousek venkova.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce