Hotel a restaurace Ostrava v tichém prostředí

restaurace Ostrava

Chystáte se soukromě nebo pracovně do Ostravy a přemýšlíte, kde se ubytujete? Pokud vám vyhovuje klidné prostředí Slezské Ostravy nedaleko centra města, vyzkoušejte luxusní hotel Jan Maria. 

Hotelové pokoje se snídaní

Hotel Ostrava vám dává na výběr z několika druhů pokojů, kde využijete minibar, Wi-Fi zdarma, vysoušeč vlasů, trezor s číselným kódem, telefon s přímou volbou, LED televizi a někde i klimatizaci. Do pokoje vstoupíte elektronickou kartou a dveře mají kukátka. Ubytování si lze zarezervovat online, kde získáte nejlepší cenové nabídky. Dále obdržíte i snídani a balenou vodu na pokoj. Snídaně se realizují jako teplý nebo studený bufet. Pobytové balíčky pro dva využijete v případech, že si chcete skvěle odpočinout a užít si své drahé polovičky. Romanticky balíček vám nabídne ubytování pro dvě osoby, degustační menu o pěti chodech, hodinu ve whirlpoolu, třicet minut v infrasauně a obdržíte malý sekt po příjezdu. 

Společenské akce v Ostravě

Akce pro více lidí potřebují prostor, kde se budou cítit pohodlně. Pokud chystáte teambuilding, svatební hostinu, vánoční večírek Ostrava nebo jinou firemní událost, neváhejte využít hotelový sál s kapacitou padesáti osob. Další místa jsou k dispozici v restauraci a při venkovním posezení. Svatba Ostrava a okolí se může uskutečnit bez zbytečných starostí. Nachystají se svatební dorty, cukroví, koláče a květinová výzdoba. Hotel zdarma daruje novomanželům ubytování v luxusním apartmánu s rohovou vanou. Svatbu podle vašich představ doplní svatební zvyky, svatební menu, služby wellness, ozvučení a reprodukovaná hudba. Restaurace Ostrava připraví poctivou gastronomii z regionálních a zdravých surovin. Pochutnáte si na poledním menu, na drůbeži, masu, zvěřině či na rybách. K restauraci rovněž náleží kryté venkovní posezení. Pravidelně se objevují business nabídky.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce