Dovolená na místě, kam se budete pravidelně vracet

Máchovo jezero je často vyhledávanou oblastí, protože umožňuje konání mnoha kulturních i sportovních akcí. Jestliže se sem vydáte na svůj oblíbený festival eventuálně kvůli skvělému servisu blízko průzračné vody, nezapomeňte si včas rezervovat ubytování v příjemném prostředí. Jednou z možností, jak si skvěle užít atmosféru u jezera, prožít zážitkovou dovolenou či výlet a zároveň neutratit majlant, je ubytování v prakticky zařízených chatkách v osadě blízko jezera.

Chatky pro čtyři nocležníky

Upravené chatky Máchovo jezero nabízejí azyl dobrodruhům, rodinám s dětmi i početným skupinám. Kromě zařízených pokojů, kde najdete kromě čtyř lůžek též lednici a nábytek, nechybí v areálu udržované sociální zařízení a jídelna s barem. Večer si vychutnejte opečené párky přímo u ohniště s grilem nebo vezměte děti na prolézačky, houpačky a pískoviště. Hledáte-li pro Máchovo jezero ubytování, zvolte si takové zázemí, jež nemá daleko k vodě, je situováno v blízkosti cyklostezek a pěších tras a zároveň vám umožní snadnou dostupnost autem po blízkých památkách. Za návštěvu rozhodně stojí hrad Houska a stejně tak zoologická zahrada se safari v Liberci. Milovníci kol budou nadšeni protkanou sítí různě obtížných cyklostezek a vyšlapaných cestiček okolními lesy. Skvělý servis na vás čeká též u vody. Děti se vydovádí na vodních atrakcích, vy si můžete udělat romantickou chvilku na šlapadle, půjčit si loďku se nebo rovnou svézt krásným parníčkem.

Rezervace v plném proudu

Online rezervace vybraného místa vám zajistí skvělou dovolenou a přitom vás rodinná dovolená nebo výlet s přáteli finančně nezruinuje. Brány chatové osady jsou otevřeny i návštěvníkům se čtyřnohými miláčky. Prostředí okolo Máchova jezera je ideální pro školní výlety i sportovní soustředění. Neváhejte a využijte možnosti rezervace za skvělé ceny, což slibuje originální dovolenou plnou dovádění ve vodě, zábavy s přáteli i výlety za kulturním dědictvím.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce