Příjemné ubytování v Českých Budějovicích

České Budějovice jsou pro turisty stále velkým lákadlem, proto se město často stává cílem rodinných dovolených. Pochopitelně je dobré si včas zajistit pohodlné ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice

Hotel s dlouholetou tradicí

Pokud se vám zamlouvá nejstarší historická zástavba centra města u kostela Obětování Panny Marie ze 12. století, můžete vyzkoušet hotel České Budějovice v klidném prostředí Sokolského ostrova, Zátkova nábřeží a soutoku Vltavy a Malše. V ceně ubytování máte zahrnutou bohatou snídaní. Každý pokoj má vlastní koupelnu, telefon, připojení k internetu a televizi. K dispozici jsou také apartmány. Výhodné hotelové balíčky vám umožní relaxaci, odpočinek nebo navodí romantickou atmosféru. 

Pestrá nabídka jídel v restauraci

Posezení u hradební zdi ze 14. století je jistě lákavé, navíc vám zdejší restaurace České Budějovice nabídne jídelní lístek s mnoha zdravými a moderními dobrotami. Ve všední dny se připravují stále jiná denní menu zahrnující klasickou domácí kuchyni, ale i moderní vychytávky. Letní měsíce umožňují večerní venkovní grilování, kdy dostanete pokrmy rovnou z grilu před vámi. Jídlo doplňte nápoji z celého světa, pochopitelně nechybí čepované české pivo. Milovníkům nealkoholického pití zachutnají domácí limonády z pravého ovoce a bylinek. Restaurace na zahrádce České Budějovice nepostrádá moderní gastronomické trendy, vyhlášenou svíčkovou na smetaně a tatarák. 

Chuť na dobré jídlo člověka přepadne vlastně kdykoliv. Možná právě ve chvíli, kdybyste si něco dali, ale nechce se vám nikam ven. Právě z tohoto důvodu si můžete zajistit rozvoz jídel České Budějovice, kdy vám objednané jídlo odvezou až domů, či na místo, kde právě přebýváte. Připraveno je nejen polední menu, ale i nabídka standardního jídelníčku po celý den. Rozvoz jídel se dělá až do patnácti kilometrů od restaurace.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce