Dovolená v karavanu aneb originálně strávené léto

Už vás omrzely pětihvězdičkové hotely slibující maximální luxus anebo dovolená pod stanem, kde často neúspěšně odoláváte náletům bodavého hmyzu? Ani jedna varianta vám nedokáže splnit to nejdůležitější, totiž doopravdy originální dovolenou plnou dobrodružství, zážitků a novým objevů! Abyste si užili komfortní odpočinek bez drahých dovolených či naopak spořivého spánku ve spacáku, vsaďte na kompromis. Dovolená v karavanu vás bude bavit a zároveň vám poskytne stabilní zázemí kdekoliv na cestách!

Otestujte karavan ještě letos

Léto je v plném proudu, a jestliže stále váháte, kam letos vyrazit, zkuste naplánovat trasu po památkách, vyhlášených jezerech i na pobřeží plná zlatavého písku. K dispozici je půjčovna karavanů, kde si rozhodně vyberete ideálně situovaný model s veškerým vybavením. Uvidíte, že vás cestování tímto způsobem natolik nadchne, že začnete zvažovat koupi vlastního obytného vozu. Karavany pořídíte též v bazarovém či zánovním stavu, čímž výrazně ušetříte a zároveň si budete jisti, že ještě dlouhou dobu nebude nový přírůstek vyžadovat technické vylepšení.

Bazar karavanů disponuje širokým výběrem ověřených aut v atraktivním provedení, zajímavou výbavou i technickými specifikacemi. Slevovat tedy nemusíte ze svých požadavků na komfort, počet míst či dispoziční řešení. Pokud trávíte odpočinek spíše v aktivním duchu a rádi byste s sebou na cesty vzaly třeba člun, popřípadě kola, informujte se o nabízené doplňky pro karavany, čímž si výrazně zpříjemníte a vylepšíte cestování.

Kvalitní servis pro dlouhý život karavanu

Stejně tak byste si měli najít spolehlivého partnera pro servisní zásahy či potřebné revize. Špičkový servis vám zajistí nákup i montáž originálních náhradních dílů a příslušenství včetně dovozu karavanů a vyřešení otázek STK. Sázkou na jistotu je firma, která disponuje i prostorem pro výkup karavanů a nabízí rovněž prodej zcela nových aut a přívěsů.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce