Zaparkujte na letišti bez starostí. O vaše auto se postará Smile Parking

Bez starostí zaparkovat na letišti Václava Havla vůbec nemusí být žádná věda. Stačí vědět, jak na to! Pomůže vám s tím služba Smile Parking, která zajistí, že o vaše auto bude postaráno a bude v bezpečí až do vašeho návratu ze zahraničí. Vyrazit na letiště vlastním autem je vždy nejkomfortnější varianta, ale potom jsou tady obavy, kde vůbec zaparkujete a jak to bude s vaším vozem. Toto vše ale řeší právě Smile Parking, který nabízí i zajímavé doplňkové služby.

parkování letiště Praha

Zaparkujete snadno a bezpečně

Vše je skutečně velmi snadné. Se Smileparkingem zaparkujete na letišti a oni vaše auto odvezou. Je potřeba si pouze v rezervačním systému zamluvit dané místo, přičemž volné termíny zjistíte jednoduše na webu parkování letiště Praha. Jakmile najdete vhodné parkovací místo ve vašem termínu, tak si můžete sjednat rezervaci online. Následně obdržíte potvrzení o rezervaci a instrukce, jak postupovat. Vše funguje ale velmi jednoduše, kdy zkrátka přijedete na letiště a o vše dále se postará Smile Parking, což je především: 

  • Odvoz vozu na zabezpečené parkoviště
  • Doplňkové služby pro vás i vaše auto

Protože vozidlo bude stát na zabezpečeném parkovišti, vy budete mít na své pracovní cestě nebo dovolené čistou hlavu bez starostí, co se tak a vaším autem asi děje. Nemusíte se obávat poškození či odcizení, protože vozidla podléhají nonstop monitoringu, jehož součástí je ostraha i technické zabezpečení v podobě infračervených paprsků, kamer nebo i fyzických zábran.

Služby pro váš maximální komfort

Využít je možno i dalších služeb, kdy mezi populární patří tzv. Valet parking, kterou máte jako klienti zdarma. Spočívá v tom, že nejenže zkušený řidič vaše auto odveze na parkoviště, ale také po vašem návratu přistaví opět na letišti. Využít můžete také služby pro umytí vašeho vozu včetně profesionální údržby interiéru.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce