Zimní dovolená v Itálii

Je nejvyšší čas položit si otázku, kam vyrazit na zimní dovolenou. V této souvislosti vás nejspíš jako první napadnou země jako Francie, Švýcarsko či Rakousko. Ovšem vaši pozornost si zaslouží i Itálie, přestože bývá více vzpomínána v souvislosti s koupáním a mořem. V Itálii vás ovšem čekají nejen nevšední zážitky ze sjezdovek, ale i z tamního nočního života. Zadejte si do vyhledávače lyžování Itálie a začněte vybírat to nejatraktivnější místo.

Kam vyrazit?

Potřebujete-li se zorientovat ve výhodách, které jednotlivé zájezdy přinášejí, využijte srovnávač NewTravel.cz. Jednoduše a přehledně si zde vyberete z nabídky cestovních kanceláří tu pravou pro vás.  Prostřednictvím stránek si svůj zájezd zarezervujete, cestovní smlouvu ovšem uzavřete přímo s danou cestovní kanceláří, což vás ušetří jakýchkoli komplikací, které může smlouva s prostředníkem obnášet. Lyžařské zájezdy do Itálie jsou oblíbené zejména díky oblasti Dolomiti Superskis, která se pyšní největším počtem svahů v celé Evropě. Patří do ní mimo jiné letoviska Corvara, Val di Fassa a Arabba. Na výběr jsou i různé kombinace lokalit a lyžování. Vše pro to, aby se pro vás lyžování v Itálii stalo skvělým zážitkem.

Co nabízí lyžařská letoviska?

Italská letoviska jsou kombinací nového a starého. Zdejší malé, úzké a malebné uličky s butiky a ubytováním pro lyžaře si jistě oblíbíte, stejně jako pizzerie nabízející místní jídla. Bary a diskotéky se zase postarají o čilý noční život, a to zejména o víkendech. 

Také vzdálenost do lyžařských oblastí bývá z letišť většinou přijatelná a milovníci zimních radovánek ocení i blízkost historických měst jakými jsou Řím, Benátky, Milán a Florencie. Sjíždět po svazích a vychutnávat si přitom krásu malebné Itálie a těšit se z místní pohostinnosti, to přece zní jako skvěle strávená zimní dovolená.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce