Vysoké Tatry jsou ideálním místem ke strávení jarní dovolené

Po několika měsících šedé zimy jsme se konečně dočkali teplých a slunečných dní, které jsou jako stvořené k prozkoumávání přírody. Chcete-li pořádně nastartovat svůj organismus a odehnat všechen nahromaděný stres, rozhodně si dopřejte kratší dovolenou. Kam se musíte podívat?

strbske-pleso

Navštivte naše sousedy

Hledáte-li cenově příjemný, avšak nezapomenutelný pobyt, je pro vás správnou volbou ubytování na Slovensku. Tuto zemi máme totiž za rohem, přičemž nás potěší přátelskými lidmi, levnými službami, podobným jazykem a celou řadu nádherných lokací.

Na své si přijdou především milovníci turistiky, protože před vámi leží vyhlášená možnost, jíž jsou hotely ve Vysokých Tatrách. Dané pohoří se chlubí desítkami kilometrů, které jsou plné přírodních skvostů, neuvěřitelných výhledů a osamocených stezek bez davů turistů.

Nemusíte se obávat náročných výšlapů, jak si mnoho neznalých jedinců myslí. Velká část tamních tras je totiž vhodná i pro průměrné výletníky, stejně jako pro rodiny s dětmi. Typickými příklady jsou třeba okruhy okolo Štrbského Plesa, cesta k vodopádu Skok nebo návštěva Zeleného plesa.

Pro každého něco

Zvolit si můžete jak skromné vysokohorské penziony, tak luxusní a plně vybavené wellness resorty, kde si užijete spoustu příjemných procedur. Záleží pouze na vás a vašich preferencích i finančních možnostech. Ideální poměr služeb a krásné lokace nabídnou především hotely v Tatranské Lomnici.

Ještě před samotnou dovolenou si nezapomeňte vyhledat tipy na výlety, aby vám neunikly nejhezčí příležitosti. Na základě fotografií a popisů cest načerpáte tolik potřebnou inspiraci. Poté vám stačí jen zarezervovat hotely a ubytování na Hotely.cz. Během pouhých několika kliknutí myši se před vámi objeví ideální pokoje za výhodné ceny.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce