Velikonoce ve znamení wellness? Skvělá volba

Všichni na to čekáme jako na smilování. Až se situace kolem covidu 19 uklidní, až se venku oteplí a až se všichni vrátíme do běžného režimu, kdy nebude překážkou vycestovat do přírody, ubytovat se v příjemném hotýlku či penzionu, dopřát si dobré jídlo a hýčkat svoje smysly. Jen řekněte – kdo z nás si to po těch peripetiích a omezeních nezaslouží?

velikonoční pobyty

Hurá za odpočinkem

Mnoho lidí spoléhalo na to, že jarní prázdniny už se ponesou v uvolněném režimu. Bohužel, prázdniny pomalu začínají a v České republice a většině Evropy se nic moc nemění. O to netrpělivěji ale vyhlížíme Velikonoce, které, co se týká cestování a zážitků, slibují mnohem více. Zvažujete-li i vy nějaký příjemný wellness pobyt po tomto nelehkém období, vězte, že nyní je ta správná doba na jeho výběr.

Užijte si velikonoční tradice na Valašsku

Záleží jen na vás, zda dáte přednost wellness jako takovému, jenž vám vlije do těla novou a potřebnou energii, která přijde s jarem vhod, nebo zda zvolíte kompletní velikonoční wellness balíček obsahující více zážitků šitých přímo na míru. Co konkrétního může takový balíček obsahovat? Nahlédli jsme do nabídky populárního serveru Spa.cz. Co nabízí v rámci svých oblíbených voucherů? 

wellness

Jako jeden zážitek za všechny jsme vybrali velikonoční wellness Beskydy. Balíček zážitků na těchto malebných valašských horách představuje plný servis a maximální relaxaci. V ceně máte tři noci v útulném hotelu, včetně bohaté polopenze obsahující snídaňové rauty a večeře ve formě bufetu. Samozřejmostí je neomezený vstup do wellness centra, ale nejen tam. V ceně je také neomezený vstup do relaxačního bazénu a fitness. Pro chvíle odpočinku nabízí hotel neomezené wifi, pro chvíle, kdy máte chuť se bavit, zase taneční večer s živou hudbou, samozřejmě v restauraci s možností ochutnat místní speciality. Už samotný výběr dovolené je taková malá dovolená. Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce