Užijte si letos jaro v lázních

Jak by se vám líbilo spojit lázeňský pobyt s procházkami, objevováním nových míst a užíváním si wellness procedur? Zapomeňte letos na umývání oken, pečení perníčků, nebo velký úklid, který by vás stál zajisté dost sil, a investujte tento čas raději do sebe, svého komfortu, zdraví a psychické pohody. Pomůže vám s tím návštěva lázní. Co třeba vyzkoušet lázně Karlovy Vary?

city

Západní Čechy plné odpočinku

Nejen lázně Karlovy Vary jsou proslulé nabídkou komplexní péče pro pacienty s obtížemi onemocnění žaludku, jícnu a střev. Stejně tak se tady specializují na vředové choroby žaludku a dvanácterníku a stavy po střevních infekcích či vyléčených parazitózách. Tyto choroby provází řadu pacientů i díky špatné životosprávě, kterou si tady zaručeně srovnáte. Lázně vám totiž nabídnou nejen řadu cenných procedur, ale i informace o zdravé životosprávě, možnostech, jak podpořit své zdraví a doprovodných aktivit pro celkovou psychickou i fyzickou pohodu. Posunete-li se ještě dále na jihozápad, pak můžete navštívit též Františkovy Lázně. Ty jsou známé svými léčebnými úspěchy neplodnosti, ale na své si přijdou i pacienti s bolavým pohybovým ústrojím a kožními obtížemi. Jarní pobyt v lázních si vyberte přesně podle svých představ, jak vaše tělo potřebuje. Najdete tady ubytovací zařízení s wellness, bazénem i léčebnými procedurami.

Program pro zamilované páry i seniory

Všechny možnosti ubytování zahrnují různé varianty stravování i doprovodného programu či speciální víkendové a relaxační pobyty. Užijete si procházky turistickými trasami i kolonádou a stejně tak připravenou zábavu, pokud bude deštivé počasí. V celé republice najdete i další specializované prameny a lázně přesně pro vaše potřeby. Pokud vás neoslovily Františkovy Lázně nebo vyhlášené Karlovy Vary, pak se vydejte třeba do Jeseníků za čerstvým vzduchem, na Jižní Moravu, kde spojíte odpočinek i s aktivitami na kole, a pokud máte české lázně už odzkoušené, pak se vyplatí zamířit i k našim sousedům na Slovensko či ještě dál, třeba do věhlasného Maďarska.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce