Tak trochu jiná dovolená v karavanu

Byť máme hlavní dovolenkovou sezónu za sebou a těšíme se z přicházejícího babího léta, máme ještě stále spoustu možností vycestovat vstříc novým poznáním, zážitkům a strávit příjemné chvilky s těmi nejbližšími. Nebaví vás už hotely, cestování autobusem nebo si na stanování v kempu připadáte příliš staří a pohodlí? Máme pro vás parádní tip na originální dovolenou v obytném voze. Komfortní vybavení, jednoduchá ovladatelnost a neomezené možnosti dělají z obytného auta dokonalý dopravní prostředek i místo, kam se schováte před deštěm a nepohodou.

Zájem o obytná auta roste

Že stále narůstá zájem o pronájem obytných aut, dokazuje přeplněnost kempů a stále nově vznikající plochy věnované právě osobním autům s karavany a obytnými vozidly. Nespornou výhodou těchto aut je možnost kdykoliv se přesunout a během dovolené třeba jeden den usínat v těsné blízkosti romantické zátoky a druhý den už z okna karavanu pozorovat historické památky v centru města. Dalším benefitem je samotný pronájem, který vás ve výsledku vyjde výrazně levněji než letenky či bydlení v hotelu.

Díky pronájmu si můžete výhody karavanu a obytného vozu vyzkoušet, popřípadě se v další sezóně rozhodnout pro koupi nového i zánovního modelu. Jako obrovské plus vnímejme také flexibilitu karavanu či obytného auta. Pronájem karavanů je dostupný po celý rok a stejně tak obytné vozy můžete využít pro letní i zimní dovolenou. Jejich vybavení vám poskytne maximální komfort a bydlení na kolečkách vám jednoznačně učaruje.

Spolehlivá půjčovna obytných aut všechny své vozy pravidelně servisuje a stejně tak půjčovna karavanů má své přívěsy havarijně pojištěné, čisté a připravené k okamžitému zapůjčení. Pronájem obytných vozů slibuje neomezené kilometry od sedmi dnů pronájmu, pravidelný profesionální servis, širokou nabídku příslušenství a komfortní výbavu pro vaše pohodlí již v základní nabídce. Nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků a vždy platíte pouze to, co jste si opravdu půjčili. Nabídka karavanů, přívěsů a obytných vozů je opravdu pestrá, obsahuje obytné automobily i karavany od předních výrobců a specialistů pro camping. Neváhejte a rezervujte si svůj termín včas!

Retro dovolená v moderní podobě

Možná si ještě vzpomínáte na památeční filmy, v nichž celé rodiny vyrážely se zavařeninami k moři. Postupem let se situace změnila, a jakmile se otevřely možnosti létat do ciziny, zájem o pozemní dopravu upadl. Před několika lety ale zase poptávka po obytných vozech začala růst a lidé nejen pronajímají přívěsy za auto, ale také pořizují za skvělé ceny starší kousky. Dovolená v přívěsu je totiž svým způsobem jedno velké dobrodružství, a pokud k tomu připočtete dokonalé vybavení, které ve výsledku stojí méně než hotel a zároveň se kvalitou vůbec nedá srovnat se zázemím pod stanem, získáte dokonalý dopravní prostředek, s nímž bude nejen radost cestovat, ale také poznávat nová místa během celého roku.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce