Slovenské wellness centrum v přírodě

Lidé již dávno poznali, že příroda je mocná čarodějka. Proč nevyužít přírodního lákadla ve spojení s vodním rájem s několika atrakcemi pro rodiče a děti? Neodolatelná kombinace báječně vyplní čas osobám různého věku.

AquaCity Poprad

Turistické středisko s důrazem na ochranu životního prostředí

Největší wellness na Slovensku objevíte v severovýchodní slunné části země. Jeden z nejekologičtěji zaměřených resortů vyniká téměř nulovou produkcí emisí. Tento fakt přinesl centru mnoho významných ocenění. Zakladatel projektu Jan Telenský se nejdříve zaobíral hlavně nákupy, pronájmy a prodeji nemovitostí či rekonstrukcemi. Posléze nasměroval svůj zájem na Aqua City v Popradu v Tatrách, kde se k udržování celoroční teploty od 28°C do 38°C saun a bazénů využívají geotermální energie z podzemního jezera. K novinkám patří zprovoznění kliniky krásy. Interklinik Poprad otevřela v rezortu svou pobočku, kde vám špičkoví odborníci pomohou vylepšit vzhled pomocí zkrášlovacích zákroků a omlazovacích procedur. Na zákroky se používají nejmodernější přístroje a na prvním místě je ohled na potřeby a očekávání klientů.

Zábava a odpočinek v jednom koutku světa

Wellness pobyty náleží k hojně vyhledávaným způsobům relaxace. Dobré je, když si vyberete několik aktivit, které vám budou vyhovovat například na jeden víkend. AquaCity Poprad vyplní mnoho přání, jelikož tady probádáte 350 vodních atrakcí, třináct venkovních a vnitřních bazénů. Nechybí vířivky, osvěžující perličky, vodní hřiby a masážní trysky. Milovníci adrenalinu jistě zamíří na dva celoroční tobogány s mnoha zatáčkami a překvapeními. Jedinečné zážitky vždy připraví multimediální laserová show. Vzdušný prostor vyplní vznášející se animované 3D obrazy, rozehraje se emotivní muzika a vy koukáte na tajemné divadlo. Každý večer spatříte jinou show, doba trvání činí deset minut.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce