Nosiče lyží a snowboardů již čekají. Nepromeškejte jejich výhodný nákup

Zima co nevidět zaklepe na dveře a s ní i radovánky na sněhu. Už se na ně těšíte? Není nad to se postavit na lyžích na začátek sjezdovky, podívat se dolů a pomalu se rozjet. Nebo se vydat na běžkách vyšlapanou stopou a pozorovat krásy zimní krajiny okolo vás a dýchat svěží vzduch. Než se však tak stane, je třeba se na zimní hory dopravit. A k tomu určitě budete potřebovat také nosiče lyží a snowboardů. Které si koupit a jak při tom ušetřit?

Nosiče lyží

Kdo pravidelně vyráží s rodinou nebo přáteli do hor za lyžováním, pak obvykle už během roku plánuje, co všechno si pořídí. Možná to bude chtít i nové lyže a oblečení nebo si budete muset koupit větší nosiče lyží. Rodina se vám rozrostla o další aktivní lyžaře, protože vaši malí potomci už budou chtít také společně s vámi okusit, co to je na lyžích stát a užívat si jízdy po jiskřivém horském sněhu v Krkonoších nebo Alpách. Nosiče lyží musejí být z lehkého a zároveň odolného materiálu, aby příliš nezatěžovaly střechu automobilu svojí hmotností. Vyrábějí se proto z praktického hliníku, který tyto požadavky beze zbytku splňuje. Zakoupit lze nosiče lyží na čtyři až osm párů lyží.

Nosiče snowboardů

Pro toho, kdo propadl kouzlu jízdě na snowboardu, bude prioritním problémem před příchodem zimního období a lyžařské sezóny podívat se na to, jaké nosiče snowboardů aktuálně současný trh s tímto zboží nabízí. V kamenných prodejnách i v internetových obchodech je možné zhlédnout různorodou nabídku. Většinou se však jedná o výrobky z odolného a lehkého aluminia, které se vyrábějí pro všechny typy lyží a snowboardů. Upevňují se pomocí T-šroubů a pochopitelně jsou tyto nosiče uzamykatelné a chráněné před krádeží, aby se vám ze střechy automobilu nic neztratilo. Velikostně jsou vhodné pro dva až čtyři snowboardy, podle čehož se odvíjí také jejich cena.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce