Lyžařská škola pro děti a dospělé

Lyžařská škola se vám může hodit v každém věku, protože kdykoliv se lze rozhodnout, že se konečně naučíte sjíždět zasněžené svahy po lyžích. V Krkonoších vám dokonce pomůže profesionální tým.

Kurzy pro děti se zajímavými pomůckami

Na ojedinělé sportovní zážitky se připravte, pokud absolvujete kurz lyžování Janské Lázně. V tomto ski centru, ale i ve Svobodě nad Úpou či v Černé hoře – Peci, se nabízí soukromá a skupinová výuka. Děti se mohou těšit na speciální park, kde se nachází pojízdný koberec, provázkové vleky s výukovými prostory, podjezdy, slalomy ze zvířátek a jiné pomůcky, aby se učení na sněhu stalo vyhledávanou aktivitou. Kurz lyžování pro děti se pořádá ve všech věkových kategoriích. Efektivním a intenzivním způsobem dovedou instruktoři naučit vše potřebné. Vybrat si lze ranní nebo odpolední hodiny. Děti musí mít na hlavě přilbu. Lekce probíhají za každého počasí.

Každý se naučí lyžovat

Skutečně jde naučit lyžovat úplně každého, kdo se k tomu odhodlá. Kurz lyžování pro dospělé se bude hodit jak začátečníkům, tak pokročilým. Můžete se zabývat alpským, běžeckým, telemarkovým lyžováním, ale i snowboardingem. Profesionální program využijí zájemci o vylepšení svého stylu, o získání jistoty v náročnějších terénech, ale také jedinci, které zajímá závodní technika v branách. Stačí využít individuálního přístupu ke každému, abyste zvládli jakýkoliv svah při nejrůznějších podmínkách. Zajištěno je i hlídání dětí, jestliže si budete přát. Dále se vrhnete na zdolávání boulí, na carving, jízdu na strmém svahu. Pokud předem nevíte, jak vás bude lyžování bavit, stačí vám půjčovna lyží, kde si obstaráte celé lyžařské komplety. Nechybí ani půjčovna snowboardů pro dospělé a děti. Přes den a v noci se zabavíte také při sáňkování, cesta je volně přístupná veřejnosti, ale sáňkujete zde na vlastní nebezpečí.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce