Letní pobyt v lázních je ideální volbou pro zamilované páry

Přesně v tuto chvíli začínají lidé plánovat podobu své letní dovolené. Rozhodování není zrovna jednoduché, protože se před vámi přece jen otevírá moře možností. V posledních letech si zamilované dvojice oblíbily především české wellness resorty. Který z nich stojí za návštěvu?

couple

Slunce a krásná příroda

Moderní lázeňský pobyt počítá nejen s celou řadou příjemných procedur, ale i se spoustou dodatkových služeb. Léto v lázních totiž není jen o nekonečném ležení, vířivce, bazénu, masážích nebo pasivní rekonvalescenci. Pěkné počasí vybízí k prozkoumávání okolních příležitostí, procházkám a poznávání. Jaký letní pobyt v lázníchmusíte zažít?

Nejdříve zmíníme lázně Harrachov v severní části České republiky. Dočkáte se výběru více než třiceti různých balíčků služeb, z nichž každý nabízí trochu jiné zážitky. Hlavním lákadlem je ale nádherná okolní příroda plná skal, lesů, vyhlídek a potoků. Nenechte si ujít ani romantickou plavbu na lodičce skrz skalní soutěsky.

Jestli se řadíte spíše mezi klidnější jedince, zaměřte se na Mariánské Lázně. Ty jsou známé pestrou škálou služeb pro seniory a lidi v rekonvalescenci. Rozhodně však potěší i mladší páry, které si zkrátka chtějí odpočinout. V přilehlém okolí najdete několik vyhlášených restaurací a příjemné procházky okolo zámků a hradů.

Rezervace raz dva

Zajímají-li vás lázně, otevírá se před vámi moře možností. Česká republika je přece jen známá právě díky svým službám v této oblasti. Z toho důvodu si nezapomeňte prohlédnout i další varianty, které najdete na stránkách oblíbeného portálu Spa.cz. Na základě pouhých několika kliknutí myši si vyhledáte stovky různých nabídek. Samotná rezervace vám zabere maximálně patnáct minut. Naplánujte si letní dovolenou co nejdříve, ať se můžete začít těšit.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce