Kam za adrenalinovými zážitky?

Blíží se narozeniny Vaší sestry a Vy stále nemáte vymyšlený dárek? Nezoufejte. Možná Vám podobně jako v oblíbené vánoční pohádce Popelka cinknou do nosu tři oříšky a Vy budete mít o originální narozeninový dárek postaráno. Může se stát, že také cestou z práce zahlédnete ve výloze oblíbenou značku parfému Vaší sestry nebo knížku, o níž se Vám během poslední návštěvy nenápadně zmínila. Kdo však chce prožít pohodové nakupování dárků k narozeninám, neměl by přehlédnout ani nejnovější tipy na dárky od společnosti Allegria. Právě zde totiž objevíte www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/ ty nejkrásnější dárek pro Vaše nejbližší.

Kam za bungee jumpingem?

Pryč jsou časy, kdy narozeninové dárky rok co rok opakovaly. Třebaže dnešní uspěchaná doba klade na nás nejnáročnější požadavky, čas na oblíbené záliby si vždycky najdeme. Po náročném pracovním týdnu si chce každý odpočinout a zapomenout alespoň na chvíli na všechny povinnosti a strasti. Díky zážitkům od společnosti Allegria můžete Vaším nejmilovanějším umožnit, aby svůj volný čas prožili podle svých nejtajnějších přání. Ženy milující adrenalin nejen u psaní domácích úkolů vlastních dětí, jistě potěšíte voucherem na bungee jumping Harrachov. Svázané kotníky, gumové lano a volný pád v otevřeném prostoru vženou adrenalin do krve nejednomu nadšenci adrenalinových sportů. K jednomu z nejoblíbenějších míst, kde je v České republice tento netradiční zážitek podstoupit, představuje televizní věž nad městem Harrachov. Účastník zážitku nejprve vystoupá na 36 metrů vysokou věž a teprve poté bude moci skočit střemhlav dolů. V zimním období je možné bungee jumping absolvovat rovněž na snowboardu či na bigfootech.

Jaké jsou další oblíbené možnosti adrenalinových zážitků?

V kategorii adrenalinových zážitků na webovém portále Firmy na zážitky objevíte také bohatou školu dalších možností. K dalším možnostem rozhodně patří také indoor skydiving, wakeboard na vleku, profesionální výcvik střelby nebo tandemový seskok padákem.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce