Hurá na hory v komfortním voze

Zima je ideální příležitostí oprášit lyže, snowboard, vyzkoušet loňské oteplovačky a vyrazit na hory sjíždět kopce třeba na sáňkách. Jenže veškerá výbava pro zimní sporty zabírá spoustu místa, a proto pokud chcete cestovat za alpskými sjezdovkami či snad někam dále, vyplatí se půjčit si velký vůz. Tak jsem to udělal i já. Svůj každoroční výlet do Krkonoš jsem letos zvládl bez zbytečného stresu, naopak v prostorném, bezpečném voze, a kromě vybavení jsem s sebou přibral ještě tři kamarády z party.

Na kterou autopůjčovnu vsadit?

Dříve jsem hledal tu nejlevnější půjčovnu a už se tak moc nezajímal o skutečný technický stav vozidla. Byl jsem rád, že jsem ušetřil pár stovek, o které jsem ale ve výsledku přišel za benzín při vyšší spotřebě. Na zimu je pro mne klíčový komfort a bezpečí, také pohodlí všech pasažérů a dostatek místa pro věci, protože zimní výbava je přeci jen objemnější než plavky a lehátko v létě k vodě. Ideální je rezervovat vůz s pohonem na všechna čtyři kola, jenž nebude mít problém na zledovatělých plochách a horských kopcích. Když jsem hledal auto na letošní sezónu, mile mě překvapila široká nabídka vozidel na easyrent.cz, kde jsou všechna nabízená vozidla vozového parku řádně prověřena a ve 100% technickém stavu. Navíc objednané auto mi to do hodiny a půl přistavili a v celkové ceně jsem ocenil i komplexní asistenční služby. Jako náročný řidič jsem vsadil na Karoq od Škodovky s integrovanou navigací a Bluetooth.

Luxus a styl

Jestli se vám líbí stylový Minicooper Clubman, který si také můžete půjčit v automatu, určitě vám učaruje luxusní Audi Q7. To má trvalý náhon všech kol a můžete jej vrátit na jakémkoliv mezinárodním letišti v rámci EU. Jen si představte tu jízdu, když se zaboříte do kožených sedaček! SUV LandRover Discovery s tažným zařízením se hodí pro cestovatele ve skupinách stejně jako Mercedes Benz Vito pro větší skupiny. Ale ten, kdo chce ale ušetřit a zároveň si užít pohodlné a prostorné vozidlo, může vsadit na bezkonkurenční kompromis v podobě Opel Mokka. Také u něj mi nabídli sjednání 0% spoluúčasti a dálniční známka byla bez příplatku.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce