Dovolená na plno

Pokud nepatříte mezi lidi, kteří rádi tráví dovolenou v leže u vody, určitě oceníte výhody obytných aut a karavanů. S nimi se lze vrhnout do nejrůznějších dobrodružství, aniž byste byli vázáni na jedno místo ubytování. S karavany a obytnými auty si užijete na své dovolené svobodu a poznáte mnohem více míst najednou.

Jaký je rozdíl mezi obytnými auty a karavany? Obytné auto si můžeme představit jako auto s obytnou plochou – tedy takový maličký byt na kolečkách. Karavan je vždy tvořen ze dvou částí – z přívěsu a osobního auta, které karavan táhne. To přijde vhod zejména z případě zájmu o rychlejší výlety na kratší vzdálenosti. Karavan zůstane zaparkovaný v kempu a vy využíváte pouze osobní auto. Obytné auto bývá také řádově dražší než karavan, na druhou stranu ale poskytuje větší komfort a pohodlí.

Společnost Hykro se zabývá prodejem obytných přívěsů i vozů od výrobců, jako jsou Weinsberg, Tabbert, T@B, Carado či Fendt. Mimo to nabízí vysoce kvalitní vestavby, kempovací nábytek, sady nádobí, přenosná WC, pohony pro karavany a různé další příslušenství.

Na Hykro.cz se lze obrátit i v případě zájmu o zapůjčení. Samozřejmostí je kompletní servis a poskytnutí veškerého vybavení pro karavaning. Ze značek karavanů, jež poskytuje, se blíže podívejme na značku Carado. Tato značka je zástupcem německého výrobce obytných aut i karavanů jak na českém, tak i evropském trhu. Carado se zaměřuje zejména na praktičnost,  kvalitu a nízkou cenu. Carado – obytná auta jsou vybavena sklolaminátovou střechou, která je odolná vůči vlivům počasí. Nezaskočí vás tak ani krupobití. Carado – karavany i obytná auta jsou velmi oblíbenou značkou.

Vůbec nejprodávanější karavany na evropském trhu jsou Fendt karavany. Jedná se o velmi kvalitní přívěsy, které jsou vyrobeny v nadčasovém designu a zaručují váš komfort na cestách. Přívěsy Fendt mají dobrou pověst po celé Evropě a řadí se ke značkám, které slibují dlouhou životnost. Vybere si každý – od levnějších základních modelů až po dražší luxusní karavany.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce