7 nejoblíbenějších wellness hotelů, které musíte navštívit

Wellness hotely jsme si oblíbili jako místo pro naše prodloužené víkendy, ale i standardní dovolené kdykoliv během roku. Víte, které jsou nejoblíbenější a nikdy nezklamou?

wellness hotely

Wellness hotel Babylon v Liberci

Na skok na svahy v Krkonoších i v Jizerských horách, přímo v hotelu vše, co charakterizuje dokonalý wellness hotel. Hotel Babylon v Liberci přivítá rád dokonce i alergiky ve svých antialergických pokojích. Přijďte sem relaxovat bez bariér, ano, k dispozici jsou i bezbariérové pokoje. Klidně s dětmi.

Hotel Kamzík v Jeseníkách

Skiareály i cyklostezky, zimní i letní pobyty. Hotel Kamzík nabízí malebné ubytování u Pradědu i mechových jezírek na Revízu. Perfektně vybavené wellness centrum si užijí zejména dospělí. Zkrátka nezůstanou ani děti. Venkovní hřiště s lanovým centrem či dětská herna je zabaví na dlouhé hodiny.

Hotel Ostrov v Tisé

Kdo hledá ideální wellness hotel pro rodinu s dětmi, je pro něj Hotel Ostrov skvělou volbu. Dětský koutek a vyhřívaný bazén jsou skvělým základem. Ale nechybí ani klasické wellness procedury. Ubytování v hotelu vám umožní věnovat se celé řadě různých aktivit: lyžování, cyklistice, horolezectví, rybaření i turistice.

Hotel Horal v Rožnově pod Radhoštěm

Valašské Beskydy pod horou Radhošť jsou fascinující. Hotel Horal je wellness&spa hotel. Rodinu vezměte na túru i po okolních památkách. Zahrajete si zde i tenis, k dispozici jsou skvělé trasy pro horská kola. Zábavu nabízí lesopark v Rožnově pod Radhoštěm – Gibon park. Adrenalinové atrakce si zde užijí děti i dospělí.

Hotel Bauer v Bílé

Údolí Bílá nedaleko Frýdku Místku a Ostravice láká návštěvníky nejen z Čech, ale i ze Slovenska. Hotel Bauer je opět ideální pro rodiny s dětmi, a to zejména díky nedalekému lanovému parku. Místo je skvělé i pro „provětrání“ koloběžek. Vyrazíte si též na turistiku. Na Smrk, na Pustevny i Bílý Kříž.

Hotel Vega na Valašsku

Pouhé dva kilometry od proslulých lázní Luhačovic se nachází wellness centrum – Hotel Vega. Poblíž Zlína, na Valašsku, si užijete tradiční wellness procedury, ale věnovat se lze i mnoha typům venkovních aktivit.

Hotel Frymburk na Lipně

Podhůří Šumavy, Frymburk, u vodní nádrže Lipno, je skvělé místo nejen pro cykloturistiku a turistiku. Jarní stezka se hodí rovněž pro in-line bruslaře. Lipno je navíc plné různých atrakcí a rozrostlo se v perfektní místo pro rodinnou turistiku. Najděte si hotel Frymburk s wellness procedurami a užijte si zde pobyt ještě více.

TIP: Vyberte si wellness hotely a naplánujte si dovolenou či prodloužený víkend třeba na rok dopředu. Na webu Spa.cz si máte možnost vybrat z až 2000 pobytů.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce