4 věci, které lidé na cestování autem nesnášejí

Výlety autem jsou skvělé. Konečně se člověk může podívat i jinam, než je zvyklý. Nebo to až tak velké terno není? Tyhle 4 věci lidé na cestování autem skutečně nesnášejí. Je to i váš případ?

vestavby do auta na spaní

Nic není na svém místě 

Také máte auto, které je poměrně prostorné? Tak jak je to možné, že když se vydáte na výlet, nic není na svém místě a vše zdlouhavě hledáte? Nepořádek v autě je něco, co nemá rád nikdo z nás. Naštěstí existuje řešení – vestavby do auta chytře řeší prostor kufru každého automobilu, a konečně tak máte všechen náklad bezpečně uložen a dokonale vytřízen. Navíc lze mít i vestavby do auta na spaní, což vám ušetří výdaje spojené s ubytováním.

Počasí je vždy nejhorší na světě

Zatímco když jsme v práci, do oken nám neúnavně žhne slunce. Tak proč to nemůže být stejné i v případě výletu? Také byste si rádi dali svačinu s krásným výhledem, ale venku prší a nechce přestat? Místo neustálého čekání si jeďte svou vlastní cestou a do vaší vestavby do auta si nechejte nainstalovat malou pohodlnou kuchyňku. Venku se mohou čerti ženit, vy budete mít svou kávičku a pohodu. 

Není kam utéct

Dlouhé cesty autem se obzvláště v přítomnosti některých rodinných příslušníků stávají doslova pevností Boyard, ze které se utíká velmi těžko. Pokud navíc řídíte, litujete toho, že jste si nenastavili pravidla již před jízdou. Možná by stačilo, kdybyste se už dopředu domluvili, že si během jízdy přejete poslouchat rádio a soustředit se na jízdu. Nikdo nechce unaveného řidiče, tak to všichni rádi dodrží. 

Kolony, které se nekonečně vlečou

Když se vracíte z výletu, to polední, co potřebujete, jsou dlouhé kolony vozidel před vámi. Tohle nemá rád nikdo z nás. Ale někteří řidiči už vědí, že tato situace může nastat. Proto mají ve vozidle vždy připraveno něco k snědku. A rozhodně to není nic zdravého, ale obalí to nervy nejlépe. „Voják se stará, voják má“, říkalo se kdysi. 

Jak máte své cestování vychytané vy?

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce