Zimní návštěva Mariánských Lázní vás nezklame!

Česká republika je krásná země, která ani v zimě neztrácí své kouzlo. V některých případech je tomu právě naopak. Pokud v zimním období navštívíte Mariánské Lázně, setkáte se tu s jedinečnou a půvabnou atmosférou.

Krásné lázeňské město ležící v západních Čechách nadchne každého milovníka architektury a romantiky. Centru dominuje působivá novobarokní kolonáda s překrásnou Zpívající fontánou. Nezapomeňte si pořídit lázeňský kalíšek a ochutnávat léčivé prameny. Posaďte se do příjemné kavárny a relaxujte u lahodného dortíku. Krásným zážitkem bývá také prohlídka města a okolí z nedaleké vyhlídky s rozhlednou Hamelika.

Na výlety do okolí

V okolí Mariánských Lázní najdete několik naučných stezek. Děti si jistě oblíbí tu s názvem Smraďoch a budou s napětím očekávat, co spatří v cíli. Stezka vede k minerálnímu prameni Farská a je vhodná i pro kočárky. Mariánské Lázně jsou skvělým místem, odkud můžete podnikat zajímavé výlety. Navštivte třeba Lázně Kynžvart nebo celosvětově proslulé Karlovy Vary.

Kde se v Mariánských Lázních ubytovat?

Ubytování v Mariánských Lázních najdete jak v centru města, tak v klidných přilehlých čtvrtích. Čtyřhvězdičkový hotel Cristal Palace je situován blízko parků a Zpívající fontány v srdci lázní. Dokonalou pohodu zajistí nově zrekonstruované wellness centrum a gastronomické umění šéfkuchaře hotelové restaurace. Až budete vybírat restaurace Mariánské Lázně, určitě mějte Cristal Palace na paměti.

Skvělé příležitosti k ubytování najdete i mimo rušné centrum. Luxusní hotel Mariánské Lázně představuje také čtyřhvězdičkový San Remo, který leží v klidné části města přibližně 15 minut od lázeňské kolonády. K dispozici vám budou vysoce komfortní pokoje, nové wellness centrum i výborná restaurace.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce