V Písku se nudit nebudete

Jižní Čechy jsou oblíbenou destinací českých i zahraničních turistů. Při jejich návštěvě nemůžete vynechat krásné historické město Písek, založené v roce 1243. Nachází se zde nejstarší stojící most v České republice – Kamený most, historické budovy v gotickém i renesančním slohu. Nepřehlédnutelný je nádherný kostel Narození Panny Marie, jehož hodinová věž tvoří dominantu města. Pískem protéká řeka Otava, která z něj dělá opravdu malebné místo.

Také okolí města Písek nabízí mnoho možností na výlet. Ať už to jsou Písecké hory, Lázně Vráž nebo hrad Zvíkov. Jižní Čechy jsou zkrátka předurčeny k relaxaci v přírodě a poznávání naší historie.

Pokud město Písek navštívíte, najděte si hotel v Písku takový, který vám váš pobyt zpříjemní a zpestří. Ubytování Písek nabízí různorodé. Od drahých hotelů v centru města po příjemné hotely v klidných zónách. Právě takový je to Hotel Buly.

Hotel Buly se nachází nedaleko historického centra a zároveň toto místo nabízí spoustu možností pro trávení volného času. Můžete navštívit nedaleký zimní stadion nebo tenisové kurty. V blízkosti hotelu naleznete sportovní centrum, kde si můžete zahrát bowling, kulečník nebo si zaplavat v bazénu. Hotel dokonce nabízí službu půjčení horských kol, která můžete využít na místních cyklostezkách.

Hotel Buly je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro pořádání různých firemních nebo soukromých akcí či sportovních soustředění, neboť ubytuje až 170 hostů. Na přání vám hotel zařídí program v nedaleké restauraci nebo na nějakém z blízkých sportovišť. Ceny ubytování začínají na 275 Kč za osobu na noc a všechny pokoje jsou vybaveny televizí a WiFi.

V okolí hotelu je několik restaurací, kde se můžete dobře najíst, a na recepci vás k nim rádi nasměrují.

Ať vám bude pršet nebo svítit sluníčko, v Písku je krásně za každého počasí a v hotelu Buly se rádi postarají o váš příjemný pobyt. Hotel Písek, to je hotel Buly.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce