Užijte si luxusních hotelových služeb v Ostravě

Nezáleží na tom, jestli vás čeká odpočinkový víkend, firemní školení nebo společenská akce. Ve všech případech zájemci hledají ubytování poblíž centra Ostravy, aby neměli daleko do naplánovaných míst. Většina osob preferuje patřičný klid, ticho a komfort.

Hotel Ostrava s wellness službami

Čtyřhvězdičkový hotel Ostrava disponuje více než dvaceti pokoji o různém počtu lůžek. Nechybí ani bezbariérový typ a apartmán. Pro vstup použijete elektronickou kartu a vstoupíte do místnosti, kde využijete vysoušeč vlasů, LCD televizi se satelitním příjmem, telefon, minibar, trezor s číselným kódem, Wi-Fi připojení zdarma apod. Luxusní hotel Ostrava potěší nadšence do sportovních a relaxačních aktivit. Zahrajete si bowling, tenis a zacvičíte v posilovně. Pro dostatečné odreagování poslouží wellness služby. Ponořit se můžete do vířivky, kde masážní trysky zapracují na uvolnění napětí ve svalech. Díky infrasauně podpoříte stimulaci krevního oběhu, odstraníte toxické látky z těla, vylepšíte imunitní systém a spálíte nějaké nadbytečné kalorie. Na objednávku podstoupíte různé druhy masáží – sportovní, relaxační, baňkovou, na odbourání celulitidy, pomocí lávových kamenů.

Restaurace Ostrava se skvělou atmosférou

Obyčejný oběd nebo večeři lze snadno povýšit na úžasný zážitek. Během zimy budete sledovat hořící krb, v teplejších měsících ochutnáte obsáhlé menu ve venkovním krytém posezení. Luxusní restaurace Ostrava oslní originálním designem, ale také pravidelně aktualizovaným jídelním lístkem na elektronických iPadech. Jakmile prozkoumáte jídelníček, pochutnáte si na některém z předkrmů, polévek, ryb, salátů, steaků, dětských jídel a hlavních chodů. Soukromé a firemní akce mohou pokračovat ve vinném sklípku v příjemném prostředí. Zdejší nápojový lístek obsahuje různé druhy archivních, jakostních, přívlastkových a zahraničních vín.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce