TOP letní destinací v ČR je zábavní park Šikland!

Poblíž Zvole nad Perštejnem leží unikátní místo, které je splněním dětského snu o perfektní dovolené. Děti potřebují zábavu, smích, spoustu aktivit, nové kamarády a nové zážitky. Na pláži u moře rozhodně nezažijí to, co v jedinečném Šiklandu. Rodinná dovolená v ČR může začít!

Co nabízí Šikland

Šiklův mlýn je vůbec největší přírodní zábavní areál v České republice, jehož nejstarší částí je westernové městečko. Tady zažijete vy a především vaše děti tu pravou atmosféru amerického západu. Mohou si tu vyzkoušet jízdu na koni, rýžování zlata, nechybí trampolíny ani skákací hrady. A vy si zatím můžete odpočinout v saloonu i se občerstvit v mexické restauraci. Taková aktivní dovolená s dětmi v Česku vám dá totiž pěkně zabrat!

Součástí je také v létě tolik vyhledávaný aquapark se zajímavými vodními atrakcemi včetně divoké řeky a obrovské trampolíny. Jedná se o přírodní koupaliště s rozlohou 1800 m². Dovolená s dětmi nemusí být nuda ani pro dospělé. Malé i velké kluky nadchne Military offroad areál, kde si budou moci zajezdit ve voze bojové pěchoty.

Hrad Draxmoor a prostředí jako z pohádky

Nečekejte žádnou slabou atrakci jako na Matějské pouti. Tady se vše děti ocitnou na opravdu strašidelné půdě! Svezou se hrůzostrašným výtahem, nebo na to nebudou mít odvahu? Součástí této bývalé historické sýpky, která byla na hrad přestavěna, je také 3D kino a pohádkové domečky na kuřích nožkách.

Bydlení v luxusu či jako indiáni

Ubytovat se můžete v hotelovém komplexu Colorado Grand a Arizona i si zvolit romantické bydlení v chatkách. Nebojte, nejsou na kuřích nožkách, ale stojí pevně na zemi v kempu nedaleko aquaparku. Další variantu představují mobildomy a kemp hotel, který nabízí kvalitní ubytování v již postavených stanech pro 4 osoby. Můžete využít i klasický autokemp. Chcete raději vyzkoušet nocování v pravém indickém teepee? Jak se vám zamlouvá taková netradiční dovolená v Česku?

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce