Sledujte počasí po celém světě online

Nenechte se zaskočit zhoršeným počasím, i když den předtím slyšíte ve zprávách, že bude doopravdy hezky a vaše připravené letní oblečení nakonec vyměníte za pláštěnku. Každý se zajímá o podnebí, ale ani meteorologové nejsou neomylní a dlouhodobé předpovědi se mohou značně lišit. Proto je dobré aktuální zprávy porovnávat s online předpověďmi, které jsou častěji aktualizované a přesnější.

Znáte norské počasí yr.no dlouhodobá předpověď?

Na internetu navštivte yr no pro Českou republiku, kde mimo jiné najdete i dlouhodobé předpovědi nejen pro Českou republiku. Předpovědi jsou sestavovány na základě výpočtů norského institutu a konečně je tato aplikace dostupná také v češtině a slovenštině! Yr.no počasí se řadí k nejvyužívanějším způsobům, jak zjistit podnebí i další údaje. Na webových stránkách si jednoduše najdete zemi, následně město či městskou část a můžete sledovat aktuální teploty, tlak, vlhkost, dohlednost anebo pocitovou teplotu. Stejně tak nechybí údaje o síle a směru větru a předpověď po dvouhodinových intervalech. Zaručeně oceníte i délku svitu slunce a srážky v deštivých dnech. Stáhnout si můžete i chytrou aplikaci do svého telefonu a sledovat klimatické podmínky po celém světě kdykoliv.

yr no pro Českou republiku

Dalším zajímavým portálem je meteoskop, kde návštěvníci ocení zejména propracované grafické znázornění teplot i srážek. Český web nabízí více než 15 tisíc míst v zemi k zobrazení s krátkodobou i dlouhodobou předpovědí. Předpověď počasí touto cestou sledují tisíce pravidelných návštěvníků, o čemž svědčí i rostoucí zájem o profil stránky na facebooku.

Počítejte s odchylkami

Ať už se rozhodnete pro odborné portály zobrazující maximálně přesnou předpověď počasí nebo se rozhodnete až podle aktuálních dat z vašeho teploměru, počítejte vždy s tím, že příroda své plány často mění a může dojít k odchylkám. Vyzkoušejte třeba yr no pro Českou republiku, popřípadě se zaměřte na dovolenkové destinace, kam se chystáte ještě letos vyrazit.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce