Objevte zábavní park, kde čeká na celou rodinu dobrodružství

Neláká vás dovolená v místních končinách, protože si myslíte, že vtipný program a spousta atrakcí pro nejmladší členy rodiny čeká pouze za hranicemi? Mýlíte se! Na Vysočině totiž existuje místo s kompletními službami. Areál se rozprostírá v rozmezí tří kilometrů a nabízí chutné stravování, atrakce pro malé i větší děti, parádní koupaliště i odpočinek pro všechny věkové kategorie. Zábavní park se nachází v krásné přírodě u zalesněného údolí s říčkou Bobrůvkou a připravuje pro návštěvníky víkendové programy.

Vysočina – místo, odkud máte všude kousek

Dovolená na Vysočině je dostupná pro všechny obyvatele Česka, protože se nalézá uprostřed republiky a každý to sem má doopravdy blízko. V areálu najdete nejstarší část tvořenou westernovým městečkem, ideální místo pro celou rodinu a pořízení originálních fotografií. Kousek odsud najdou příznivci motosportu a military plochu vyhrazenou pro zkoušky motoristického vybavení. Užijte si výlet nebo dovolenou s nádechem adrenalinu a nechte si uspořádat soukromou akci pro uzavřenou společnost, třeba jako dárek, popřípadě využijte široké nabídky veřejných akcí. Jestliže neholdujete divokým sportům, ale přeci jen si chcete užít dobrodružství, zavítejte do strašidelného zámku Draxmoor.

Česká republika vám má co nabídnout!

Tato budova historické sýpky se pod rukama moderních designérů proměnila ve strašidelný zámek s vlastním 3D kinem. Čekají na vás tři patra fantasticky strašidelných expozic, hrůzu nahánějící výtah i zcela nové zámecké nádvoří s opravdovými, pohádkovými domečky na kuřích nožkách. Uvidíte, že dovolená s dětmi v ČR může být maximálně zábavná! Příští dovolená v ČR bude zajisté ojedinělá! Vyrazit smíte s rodinou, přáteli i rodiči a uvidíte, že každý si přijde na své. Děti se unaví pod náporem dětských her a zábavných stanovišť, dospělí si zase pochutnají na vyhlášených pokrmech. Dovolená s dětmi v České republice nadchne i turisty z daleka, proto poskytuje zábavní park také komfortní ubytování.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce