Netradiční rodinnou dovolenou zažijete v Maďarsku

Ještě rozhodně není konec léta a stále je čas na naplánování rodinné dovolené. Pokud pořád nevíte, jakou destinaci si vybrat, možná vám poradíme. Představte si krásnou zemi, kde si můžete užívat wellness v léčebných lázních, pohodu se svými dětmi, navštívit historická města a ochutnat vynikající jídla. Pokud je relaxace a příjemná atmosféra to, co hledáte, vaše dovolená s dětmi bude naplněna v Maďarsku.

Maďarsko už dávno není jen Balaton. Tato země toho svým návštěvníkům nabízí mnohem více a vy toho díky cestovní kanceláři Kareta Tour můžete být součástí. Kromě toho, že má v nabídce zájezdy do destinací u moře nebo v horách, představuje také spolehlivého prostředníka v cestě za poznáním Maďarska. A co všechno v této příjemné zemi můžete zažít?

Navštivte nejmladší maďarské lázně Bükfürdő u obce Bük

Velmi populární destinací, která nezklame žádnou věkovou skupinu, jsou lázně Bükfürdő u obce Bük na severozápadě Maďarska. Místní rodinný hotel Piroska disponuje vlastním wellness centrem a vynikající restaurací, kde budete mít možnost ochutnat tradiční pikantní maďarskou kuchyni. Ubytování v excelentně vybavených pokojích je samozřejmostí.

Při hledání klidu a relaxace jistě oceníte unikátní hotelové wellness, které bylo vybudováno podle principů feng-šuej. V komplexu najdete 3 bazény, finskou saunu a biosaunu, aromaterapeutické parní lázně, wellness bar i bazén pro děti.

Skvělou alternativou může být také výlet do zážitkového centra Bükfürdő, kam vás doveze hotelový autobus. Děti i dospělý zde najdou spoustu zábavy.

Termální lázně a historická města

Maďarsko je zemí zaslíbenou pro všechny, kteří o sebe rádi pečují a dopřávají si ozdravné lázeňské a wellness procedury. Navštívit můžete také historické lázeňské město Sárvár na západě země nebo nejstarší maďarské lázně Hévíz na jihozápadě v blízkosti nejstaršího termálního jezera Evropy.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce