Máme pro vás tip na výlet do Plzně

Pro ty z vás, kteří projíždějí Česko křížem krážem a stále hledají nová místa a zážitky, máme tip na výlet do Plzně. Naplánujte si  prodloužený víkend nebo romantický pobyt s výlety do okolí a ubytujte se v Hotel Pilsen jen 5 kilometrů od zámku Křimice.

Přesvědčte se o kvalitě

Najít vyhovující ubytování v Plzni může být oříšek. Hotel Pilsen uspokojí návštěvníky všech generací, kteří touží po přenocování v pohodlných pokojích. Na první pohled vás zaujme design hotelu a uzavřené monitorované parkoviště. Hosté ocení nonstop recepci, směnárenské služby, WIFI internet, stylovou restauraci, vkusně zařízený salónek, letní provoz terasy. Ubytování Plzeň lze uhradit hotově anebo platební kartou.

Elegantní pokoje pro klidný pobyt

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích či apartmánech v různých standardech a cenových relacích. Samozřejmostí je objednání přistýlky. Objednávkou on-line lze ušetřit ještě 5 %! Dle výběru pokoje lze počítat s komfortním vybavením, TV a satelit, psací stůl, pohodlné velké postele, skříně, šatna, koberec, sprcha, vana, toaleta či balkón. Tento výčet je pouze orientační, záleží na typu pokoje.

Restaurace splní vaše představy

Jaké by to bylo ubytování v Plzni bez dobrého piva a poctivé kuchyně. K hotelu York náleží útulná restaurace s provozní dobou 7:00 – 23:00! Zde si vychutná každý spokojený host snídani, oběd i večeři od zkušených kuchařů. Velmi oblíbený je salónek s kapacitou 80 míst, kde se pořádají večírky, rauty, oslavy, narozeninové párty, svatby, firemní akce, semináře či školení. Pořádání konferencí a porad se neobejde bez užití audiovizuální techniky, která patří k vybavení salónku. Velkým pozitivem je bezbariérový přístup do prostor restaurace i salónku. Zarezervujte si pokoj v Hotelu York v Plzni. Čekají na vás čisté elegantní pokoje, kulinářské speciality a ochotný personál.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce