Zábava s přáteli na Vysočině

Občas to chce změnit prostředí a bavit se mimo domov. Hory patří k nejoblíbenějším místům, protože zde najdete spoustu zábavy během celého roku. Stačí si zajistit příjemné ubytování pro skupinu lidí.

Oslavy života uprostřed přírody

Ať už se rozhodnete pro rodinnou, kamarádskou nebo firemní akci, určitě si vše bezvadně užijete na samotě u lesa. V rodinném penzionu, nacházejícím se v okouzlujícím prostředí Českomoravské vysočiny, vám totiž nebude chybět nic pro vaši pohodu. Penzion U Kaštanu vám poskytne krytý plavecký bazén s vyhřívanou vodou, saunu a masáže přímo v budově. Venku si můžete na grilu opéct sele, slunit se na venkovní terase a zahrát si společenské hry. Kdykoliv využijete internetové připojení, televizi, společenskou místnost nebo dokonale vybavenou kuchyňku. Ubytování v dosud neporušené přírodě si užijí jak zamilované páry, tak pořadatelé svatebních hostin. Celoročně se nabízí celková kapacita dvanácti lůžek ve čtyřech pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Nadšeně za výletními cíli

Pro výletníky a sportovní nadšence není nic lepšího než se zabydlet na výborném výchozím bodě. Na www.penzion-ukastanu.cz zjistíte, že si můžete vypůjčit kola, zajistit si vyhlídkový let nebo projížďku na koních. Pokud se vám nebude chtít vařit v penzionu, vydejte se do nedaleké restaurace. Odtud však vyrazíte i na jiná místa, například za koupáním do nedalekého lomu s průzračnou vodou, na golfové hřiště nebo do skanzenu lidových staveb Veselý Kopec. Čekají na vás značené turistické a cyklistické stezky. Vydejte se na zříceninu hradu Lichnice nebo na zříceninu středověkého hradu Oheb, odkud se vám otevře pěkný výhled na ostrov v Sečské nádrži a na část Železných hor. Moře mají i na Vysočině, jde o největší rybník Českomoravské vrchoviny Velké Dářko, kde si uprostřed lesnaté krajiny zaplavete, projedete na loďce či zkusíte jachting.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce