Sorea Trigan – ideální místo pro odpočinek na Slovensku

U našich sousedů se nejen skvěle najíte vyhlášených pochoutek, ale také najdete ideální zázemí pro zimní lyžovačku či letní turistiku a výlety na kolech. A když si po náročném sjezdu dopřejete relaxaci v oddychovém centru, zjistíte, že za odpočinkem nemusíte vůbec cestovat daleko!

Špičkové ubytování za dostupné ceny s vysokým standardem služeb si zamilujete. Víkendové wellness pobyty nebo týdenní dovolená na horách v zimě vám nabízí vše, co očekáváte od kvalitního aktivního i pasivního odpočinku. Dlouhé, upravené cyklostezky, pěší trasy, památky, vyhlášené aquaparky či termální lázně nadchnou i náročnou klientelu. Pokud jste se rozhodli zamířit k našim sousedům, vyberte si oblast Vysokých, popřípadě Nízkých Tater.

Oceňovaný čtyřhvězdičkový Wellness hotel Chopok

Volíte-li destinaci Nízké Tatry, s pobytem v hotelu Chopok nešlápnete vedle. Ubytovací zařízení je připraveno na rodiny, páry i početnější skupiny návštěvníků. V moderní relaxační zóně najdete sauny, bazén i venkovní vířivku či ochlazovací místnost. Kromě odpočinku si můžete zahrát bowling a biliard. Všechny pokoje jsou zařízené v nadčasovém stylu a slibují panoramatické výhledy na krajinu.  Hotel je vyhlášený vynikající gastronomií a kulinářskými večery, kde se snoubí domácí speciality i zahraniční jídla připravovaná vždy z čerstvých surovin. Zdravé pokrmy doplňuje velký výběr bezlepkových potravin.

Vysoké Tatry jsou rájem také pro běžkaře

V zimě je Slovensko navštěvováno nejen kvůli vždy upraveným sjezdovkám či špičkovému servisu v lyžařských střediscích, jeho obliba stoupá rovněž u běžkařů hledajících trasy s různými úrovněmi obtížnosti. Jedním z doporučovaných hotelů je Sorea Trigan poskytující ubytování v komfortně zařízených pokojích. Součástí pobytového balíčku je parkoviště před hotelem zcela zdarma a výhodná karta s mnoha atraktivními slevami pro zimní, letní sezónu i služby uvnitř hotelu. Vynikající wellness slibuje nerušený odpočinek. Pro sportovce je k dispozici plně vybavené fitness centrum. Jestliže bude Slovensko vaší cílovou destinací, obraťte se na profesionály, kteří mají letité zkušenosti a znají zdejší hotely i nabídku služeb a navrhnou vám vždy tu nejvyšší kvalitu služeb podle individuálních požadavků.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce