Nový rok přivítejte s plnou parádou

Právě si říkáte, že již máte dost čekání na konec roku ve svém bytě? A že letos by to chtělo nějakou změnu? Pokud hodláte zmizet aspoň na pár dní, zkuste Silvestr na místech, kde se nejen zabavíte, ale také vám zde poskytnou dostatečný komfort.

Když někdo připraví oslavu za vás

Mnozí řeší spoustu starostí s přípravami oslav vánočních a novoročních svátků. Znáte to sami – hosté se chtějí dobře najíst, napít, zasmát, nenudit. Jednou prostě vypněte! Zkuste se podívat na silvestrovské pobyty, zabalte kufry a vyjeďte třeba do oblíbené destinace slovenských Tater. Vycestování vám přinese skvělé zážitky na horách, kde budete obdivovat krásnou přírodu a zasněžené horské vrcholky. Vysoké a Nízké Tatry nabízí ubytování ve wellness hotelech a apartmánech, kde pro vás připravili neodolatelné programy spojené s vítáním roku 2018.

Zimní radovánky a skvělá jídla

Kdo chce zavítat na Slovensko, může vyzkoušet wellness hotel Bystrá, ležící v klidném prostředí Bystrianskej doliny – Tále. Určitě je lepším řešením přijet na více dní, abyste mohli vyzkoušet všechna lákadla pro dokonalou relaxaci. Vrhněte se na objevování vodního a saunového světa. V nabídce najdete finskou, parní a infra saunu. Dále nechybí ledopád, ochlazovací bazén, vířivka, zážitková sprcha a masáže. Absolvujte divokou řeku, gejzír, vodní trysky a jiné vodní radovánky. Jistě vás potěší bohaté bufetové stoly a slavnostní silvestrovský večer s kapelou, tombolou a novoročním přípitkem.

Wellness hotel Chopok vám příjemnou atmosféru poskytne díky chutnému jídlu, tombole a ohňostroji. Vyzkoušejte kulečníky, bowling, fitness centrum, sauny, relaxační bazén, ale také procházky po národním parku Nízké Tatry. Milovníci pohybu ocení upravované turistické, sjezdové a běžkařské trasy. Po sportování vás personál rád obslouží slovenskými a mezinárodními kuchyňskými specialitami.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce