Aktivní dovolená v Koutech nad Desnou

Česká republika nabízí široké možnosti sportovního i kulturního charakteru. Ať už si chcete užít kvalitní lyžování na upraveném svahu či horskou turistiku s batohem na zádech, vyrazte do Koutů nad Desnou. Najdete tady prakticky vše pro malé i velké návštěvníky. Na své si přijdou i milovníci běžkování a děti učící se rovnováze na lyžích. Samozřejmostí je pak půjčovna snowboardů, lyží i příslušenství pro komfortní pobyt na sjezdovce. A i když počasí venku spíše signalizuje jaro a výlety po zelené trávě, stále se můžete oddávat zimním radovánkám.

Kde se ubytovat?

Pokud nevíte, jaké ubytování Kouty nad Desnou vybrat, vsaďte na komfortní roubené chalupy podtrhující jedinečnost tamní přírody. Roubenky jsou vybaveny wi-fi, grilem, bazénem, satelitní televizí a prostorným parkovištěm pro deset vozidel. Odpočinek najdete v sauně či vířivce, děti zase ocení hřiště. Jakmile se rozhodnete vyrazit do přírody, nesmíte si nechat ujít vodní elektrárnu Dlouhé Stráně a muzeum papíru ve Velkých Losinách, kde se mimo jiné nachází nově zrenovované termální lázně. Přírodní krásy Karlovy Studánky vám umožní vychutnat si čistý zvuk protékající vody, skaliska i okouzlující přírodu.

Na dovolenou na kolech i na lyžích

Pokud dáváte přednost cyklistice, pak si neváhejte půjčit v ubytování dětský vozík či sedačku a v zimě zase boby a sáně. Atraktivní dovolená s dětmi bude výrazně příjemnější s možností praní a žehlení přímo v areálu, díky čemuž své ratolesti nemusíte stále hlídat a obávat se špinavých triček a zablácených kalhot.

Nové akční nabídky

Výlet do Koutů nad Desnou se stane tradicí, neboť si zdejší přírodu, ubytování i služby zamilujete. Čekají na vás stále nová dobrodružství, procházky pro pěší i cyklistické stezky a také komfortní zázemí samotného ubytovacího komplexu. To jde ruku v ruce s moderními trendy a pohodlím a zároveň myslí na přírodu.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce