Výlet lodí po Vltavě

Lodní doprava je v poslední době velmi oblíbená, zvlášť pokud budeme mluvit o České republice. Dvojnásobek to platí v rámci hlavního města Prahy, kde si plavbu lodí oblíbili nejen turisté, ale i současní občané. Plavby po Vltavě v Praze jsou pravidelně pořádány, ať už je zima nebo léto, Pražskou paroplavební společností, která nejenže pořádá okružní a prohlídkové plavby po Vltavě, ale navíc případným zájemcům nabízí i různé služby, které jsou jako stvořené například pro strávení romantického večera. Konkrétně se jedná o plavbu lodí, která je spojena s romantickou večeří o několika chodech za doprovodu živé hudby. No jen řekněte, nepředstavovali byste si takhle nějak strávit své výročí s partnerem?

Tato akce s názvem Sladká Praha je pořádána každoročně a nutno zmínit, že je o ni velký zájem. Doporučuje se proto nejen včasná rezervace plavby, ale i včasné uhrazení platby, protože bez provedené úhrady není možné cestu absolvovat. V ceně je nejen vstupenka na loď, ale i již zmíněná večeře o třech chodech – každý návštěvník si může přitom vybrat z několika předem sestavených menu, lahev vína pro dvě osoby a hudební doprovod, který navodí tu pravou romantickou atmosféru během západu slunce. Plavba vždy začíná v osm hodin večer, končí po třech hodinách a ceny se pohybují od 1 890,- Kč.

To ale ni zdaleka není všechno, co Pražská paroplavební společnost nabízí. Rodiny s dětmi a milovníci zvířat zajisté ocení plavby na lodi po Vltavě směřující přímo do zoologické zahrady. Loď navíc nevyplouvá jen z jednoho místa na Vltavě, snadno si tak zájemci o plavbu mohou vybrat nejbližší místo plavby a vydat se na příjemnou cestu po Vltavě.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce