Odpočinkový lázeňský pobyt aneb jak si prodloužit léto

I když to venku vypadá, že teploty se vyšplhají maximálně k dvacítce, stále máte možnost prohřát své svaly a unavené kosti v lázních po celé České republice. Právě nyní nastupuje oblíbená a vyhledávaná lázeňská sezóna, protože právě chladnější počasí v kombinaci s wellness procedurami a masážemi dělají tělu velmi dobře. Na vás zůstává vybrat si termín a destinaci a vychutnat si podzimní rozmazlování. Kam zavítat a co si pro vás kde připravili?

lázně

Hlavní město je sázkou na jistotu

Pokud chcete spojit relax, kulturu, zábavu nebo sportovní zážitky dohromady, vsaďte na Prahu. Lázně Praha jsou populární díky moderním odpočinkovým balíčkům, jež obsahují různé masáže, koupele i zábaly pro očistu těla. Wellness pobyty v hlavním městě najdete prakticky ve všech částech města včetně starého centra, odkud to máte kousek pěšky k nejžádanějším památkám. Podzimní pobyty v lázních jsou tady často spojeny s kulturním představením nebo větší výstavou a jinou událostí, která stojí za zmínku. Mnohdy si můžete zakoupit i speciální privátní pobyty s vlastní vířivkou, saunou nebo partnerskými rituály. Abyste si vybrali ty nejvhodnější lázně právě pro vaše potřeby, nabízí se přehledný webový portál, kde najdete nejen širokou a cenově atraktivní nabídku pobytů, prodloužených víkendů a zvýhodněných balíčků, ale také reálné hodnocení lázní a wellness hotelu či fotografie a kompletní výčet vybavení či nabízených služeb.

Vzhůru za čerstvým vzduchem

Tip máme samozřejmě i pro ty z vás, kdo by rádi vyměnili rušné město za horskou pohodu. Jen si to představte, jak se procházíte hustými lesy, dýcháte čerstvý vzduch a jediné doprovázející zvuky vychází z čisté přírody. I takové mohou být lázně Jeseník. Tato oblast je právem vyhledávaná pro úspěšnou léčbu dýchacího ústrojí či cévních chorob a stejně tak onemocnění štítné žlázy. Řada zdejších hotelů a lázeňských komplexů má speciální pobytové balíčky včetně výborného stravování a doprovodného programu. Babí léto v Jeseníku bude skvělým zážitkem pro vaše tělo i mysl, tak neváhejte vyzkoušet!

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce